Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem MT 2.02
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Token
Witam, chcia?bym prosi? o pomoc.

Otóz do tej pory gra?em sobie bardzo mi?o w zwyk?ego G1 oraz w MT 2.01 i wszystko by?o ok, jednak po zainstalowaniu MT 2.02, moja gra po uruchomieniu zacz??a si? wiesza?, zanikaj? tekstury, wszystko si? zlewa etc. (Problem jest taki, jak na windows 7 przed wypuszczeniem sterowników do GeForce'ów - wiecie na pewno o co chodzi). Mój system operacyjny to Win 7, ale po zainstalowaniu w/w sterowników by?o wszystko ok. Po instalacji MT 2.02 nie mog? nawet normalnie ju? uruchomi? zwyk?ego G1, bo wyst?puje ten sam problem. Jakie? propozycje?
Token
CYTAT(kamilkom @ Jun 6 2012, 02:53 PM) *
Masz player kita ?

Oczywi?cie, odpalam przez Gothic Starter i mod si? uruchamia. Problem tkwi jednak w tym, ?e ?le on dzia?a, o czym napisa?em w pierwszym po?cie.
Mistrzu
s? setki tematów na tym forum poszperaj a znajdziesz i b?dziesz wiedzia? co zrobi?
Token
CYTAT(Mistrzu @ Jun 7 2012, 11:41 AM) *
s? setki tematów na tym forum poszperaj a znajdziesz i b?dziesz wiedzia? co zrobi?

Owszem, znalaz?em taki temat, ale nie udzieli? si? w nim nikt. Je?li Szanowny Pan jest takim forumowym erudyt?, to mo?e raczy?by poda? mi link do tematu rozwi?zuj?cego moje problemy?
Bruce
Na temat geforców nie wiem nic, ale mo?e odinstaluj sterowniki i jeszcze raz je zainstaluj. Ale najpierw uruchom gr? jako admin.
Token
Sprawa jest taka, ?e Gothic 2, b?d? te? G 1 uruchomiony z chocia?by ikonki Gothic_backup dzia?a bardzo dobrze. Kwestia jest taka, ?e zainstalowanie MT 2.02 jakby popsu?o co? w Gothic Starterze i wszystkie mody uruchamiane przez niego si? sypi?. Mo?e przez to, ?e zainstalowa?em MT 2.02 na 2.01? Je?li tak to mo?na jako? odinstalowa? MT 2.01 lub 2.02? My?l?, ?e to mog?oby pomóc, jednak nie wiem jak to zrobi?.
Smolo
Odinstaluj wszystko. Zainstaluj gre, moda(tylko 2.02), gothicstarter, ale nie instaluj innych modów(tylko MT). Prawdopodobnie pomo?e...
Token
Na pewno pomo?e. Kwestia jest taka, ?e nie mam ju? p?yty z gr?, wi?c mo?e da?oby rad? jako? odinstalowa? same MT?
Smolo
Hhhm. Je?li masz szybki net, to 1 Gb nie powinien si? d?ugo ?ci?ga?...
Token
Sprawa jest taka : Skombinowa?em sobie nowego Gothica. Zainstalowa?em go po czym uruchomi?em. Dzia?a? bardzo dobrze. Nast?pnie zainstalowa?em MT 2.02 i dubbing 2.02. Po uruchomieniu tego przed playerkita, gra znów si? tnie. Problem jest chyba w MT 2.02... bo bez tego dzia?a? dobrze, wi?c?
Token
Dubel by od?wie?y?.
Skoro MT 2.02 co? mi psuj? w grze, to mo?e spróbowa? patcha z 2.01 na 2.02 ? Co radzicie?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.