Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Poziom trudno?ci.
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Straker
Wiem, ?e by?y podobne tematy, ale nie b?d? ogrzewa? kotleta, poniewa? nie dostan? satysfakcjonuj?cej odpowiedzi.

Je?li poziom normalny faktycznie jest poziomem normalnym, to do cholery jasnej, jak ci??ko musi by? na trudnym? Gdy wykonywa?em misj? z królow? pe?zaczy musia?em zebra? te jaja nie ubijaj?c jej, gdy? by?a za silna. Wracam 5 poziomów pó?niej i dalej nie zadaj? ?adnych obra?e?.

Moje pytanie brzmi - czy ten poziom trudno?ci jest b??dem? Nie wiem czy fatygowa? si? zaczynaj?c gr? na ?atwym, je?li wyst?pi ten sam problem.
Tizgar
Nie jest b?edem masz za slaba postac proste
Straker
CYTAT(Tizgar @ May 22 2012, 01:51 PM) *
Nie jest b?edem masz za slaba postac proste


Nie. Fabu?a gry wymaga zabicia królowej pe?zaczy na okre?lonym poziomie; je?eli ja w momencie, gdy mam i?? na cmentarzysko orków, nie potrafi? nic jej zrobi? to nie jest to wina mojej postaci, proste?


Edit. Przechodzi?em MT ju? wcze?niej, a nigdy nie sprawia?y mi takich problemów.
Tizgar
Tak s?aba postac, fabu?a tego wymaga na na ?atwym poziomie czyli tym z podstawowego gothica normalny poziom sprawie ze wszystko jest 2 x trudniejsze a poziom trudny ze 3 razy trudniejsze proste masz za s?aba postac

Nie próbuj wmawaic ze niemasz s?abej skoro nawet nie napisa?es co masz jaka bron i ile si?y bo to jest istotne nic pozatym
Straker
Mam Gniewn? Stal i odpowiednio 95 si?y.


Poza tym, pomy?l, czy jest to normalne, aby gra wymaga?a przynajmniej dwukrotnego powtarzania wcze?niejszych przedsi?wzi???

IMO nie. No i dodatkowo nie zabijaj?c królow? pe?zaczy dostajemy nagrod? za zabicie jej. Logiczne?
Tizgar
Czyli twoje ?acznie obrazenia nie przekraczaja 200 i wszystko jasne s?aba postac
Straker
No to kiedy mam j? ubi?? W 6 rozdziale?

To jest nonsens.
Tizgar
To graj na ?atwym proste nie, sa 3 poziomy i kazdy sobie wybiera jaki chce, normalny i trudny jest dla graczy ktorym obrzyd?o juz granie na ?atwym

Jesli nie dajesz rady to zmieniasz poziom albo koksaj postac proste
Smolo
Gniewna stal - obra?enia 88, wymagana si?a 66. Nawet je?li si?y masz 95 to Twoje obra?enia wynosz? 183 = s?abo. Ja w I rozdziale na poziomie trudnym mia?em 21 lvl, Topór Lee(150 obr.) i si?y co? ko?o 150-160 chyba. Z tego co pami?tam w Gothicu wyst?puj? chyba zwoje takie jak lodowy pocisk, lodowa fala, ognisty pocisk i ognista burza biggrin.gif
Królowa Pe?zaczy mia?a chyba pancerz 200, wi?c obra?enia powy?ej zadawa?y jej rany i chyba lepiej dzia?a?y kusze i magia, ale mog? si? myli?.
Straker
CYTAT
Gniewna stal - obra?enia 88, wymagana si?a 66. Nawet je?li si?y masz 95 to Twoje obra?enia wynosz? 183 = s?abo.


W Mrocznych Tajemnicach jest inaczej, ta bro? ma 110 obra?e?.



A tak BTW - jakbym chcia? pobiega? po lasach ?eby t?uc mobki to w??czy?bym WoWa/GW/jak?kolwiek inn? gr? MMO. Tutaj nie o to si? rozchodzi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.