Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wybici przemytnicy, a kamie? ogniskuj?cy.
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Masterick
Witam.

W pierwszym rozdziale wybi?em wszystkich przemytników (nikt nie by? nie?miertelny, wi?c nie s?dzi?em, ?e mo?e to by? pó?niej problem), teraz w rozdziale trzecim mam porozmawia? z ich przywódc? o kamieniu ogniskuj?cym. Bez tej rozmowy, nie ma Monka pod wodospadem, by? mo?e w ogóle go nie ma bo zgin?? razem z innymi (nie pami?tam czy by? w obozie). Nie mam poj?cia co robi?, mo?e kto? z Was wie?

I jeszcze jedno - czy je?eli po odnalezieniu zapisków Saturasa przebieg?em obok niego i je straci?em (co uzna?em na pocz?tku za prawid?owy przebieg fabu?y), mog? nadal gra?, czy nie ma ju? mo?liwo?ci uko?czenia gry?
Tizgar
Zacznij grac od nowa i rada naucz sie grac w rpg korzystaj z all slotów na save i uzywaj mózgu bo jesli w modzie dochodza npc z imionami to chyba logiczne ze nie poto aby se ich pozabijac no ale widac ty masz inne zdanie
Masterick
Mózgu proponuj? u?ywa? przy wypowiadaniu si? na forach, nie jestem tutaj po to ?eby czyta? bezu?yteczne "rady" kogo?, kto najwidoczniej nie pojmuje podstawowych zasad rpgów. Gothic nie zosta? stworzony po to, aby robi? wszystko wed?ug ??i?le okre?lonego schematu. Je?eli jaka? posta? ma wa?ny wp?yw na g?ówn? fabu?? to - tak jak to by?o w podstawce - powinna by? niemo?liwa do zabicia, a Przemytnicy tacy nie byli. Ze slotów wszystkich mog? korzysta?, co zreszt? robi? ale nie zmieni to niczego.

Bij posty dalej, napewno kiedy? zostaniesz doceniony za tak niesamowity wk?ad w forum.
Smolo
Tizgar ma du?o racji... Pobi? mo?esz sobie ka?dego w I rozdziale, ale zabija? lepiej tylko tych Bezimiennych smile.gif, którzy nie maj? imienia. Ewentualnie w ostatnim, lub w przedostatnim rozdziale robi? sieke na wszystkich, najlepiej z kuszy(2x do?wiadczenie - raz za pobicie mieczem, drugi za zabicie kusz?). No i jeszcze trzeba si? liczy? z tym, ?e to tylko mod i zdarzaj? si? b??dy du?o cz?sciej ni? oryginalne bez dodatków gry, je?li kto? zginie mo?na nie uko?czy? gry...
Masterick
Nie móg?bym pozbawi? si? tej przyjemno?ci wybijania wszystkiego co mi wpadnie pod r?k? w Gothicu wink.gif Akcja z Rozbójnikami by?a dosy? przypadkowa, wpad?em z armi? szkieletów, a jak zobaczy?em, ?e wszyscy umieraj? doszed?em do wniosku, ?e pewnie nie ma tam nikogo wa?nego. Na szcz??cie poradzi?em ju? sobie z tym problemem, niestety pomijaj?c wszelkie questy zwi?zane z Rozbójnikami.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.