Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem brak premii do walki
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Pablo
Witam otoz u nie kazdego ten problem jest ale u mnie niestety jest a wyglada on nastepujaco
bron mysliwki noz czy jakos tak w mt 2.02 ma bon premia do walki +5 jak zakladam t? bron to nie dostaje premii w statach nic to nie daje a gosciowi na filmiku na yt wszystko ladnie dziala gra on na wersji 2.02 mi niestety ta premia nie dziala a niechce mi sie tracic pkt w umiejetnosci walki skoro sa premie
przeszukiwalem internet na temat tego problemu i napotkalem 1 temat http://www.forum.poziomkaz.pl/lofiversion/....php/t1492.html koles w tym temacie napisal ze jedyne rozwiazanie to mroczne tajemnice 2.01 ale tu jest problem przez co gra staje sie latwa bo w 2.01 nie ma poziomow trudnosci ;//
dodam ze wszystko instalowalem poprawnie wiec nie wiem
jesli sa tu osoby ktorym dziala normalnie ta premia do walki na mt 2.02 to prosze o odpowiedz
Prosze o pomoc byc moze ktos zna rozwiazanie tego problemu
Tizgar
O ile dobrze pamietam to zosta?o to zrobione celowo poniewaz da?o sie oszukac gre i nauczyc umiejetnosci powyzej maxa dla danego nauczyciela przez co zbedna by?a umiejtnosc guru ktorej uczy? shergar lecz i tak obecnie jej nie uczy

Moge sie mylic ale wiem ze takowa akcja by?a tak jak i innym pozostaje ci czekac na finalna wersje ktora kiedys sie pojawi kiedys oznacza wtedy gdy fenix bedzie mia? czas.
Pablo
aha ok dzieki pozostane przy tym co jest wink.gif lepsze to niz nic ;p
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.