Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gra si? zawiesza po kilku sekundach
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
n1holas
Witajcie. Wczoraj co jaki? czas gra mi si? totalnie zawiesza?a - pomaga?o jedynie ponowne w??czenie jej ale wszystko potem by?o ok. Do czasu, bo teraz jestem w Wie?y Mgie? i dos?ownie kilka sekund po wczytaniu mam to samo. Reinstalowa?em ju? kilka razy ca?ego Gothica i MT, nic to nie daje. Gram w oknie ale to samo robi si? jak w??cz? w pe?nym ekranie, tyle ?e wtedy pomaga jedynie restart komputera. Jestem w II rozdziale.
Kaszub
Wie?a Mgie? stanowi pewien problem, poniewa? czasami po wej?ciu do jej podziemi framerate drastycznie spada. Podejrzewam, ?e u Ciebie prowadzi to do ca?kowitego zawieszenia gry.

Jedyne, co mog? zaproponowa? to:
a ) reinstalacja gry (uwaga na save'y)
b ) zmniejszenie detali i rozdzielczo?ci do minimum na czas wizyty w WM

Chocia? samemu nie uda?o mi si? rozwik?a? tego problemu (równie? z lenistwa), to mo?e tobie si? uda.
n1holas
Prawdopodobnie to nie zadzia?a, tak samo mam np. z Bloodwynem - uderzam go Mieczem Chwa?y, zostaje mu troch? HP (on si? zamra?a), dobijam go i zawiesza mi si? gra niezale?nie od poziomu detali. Gram do tego z FPS Patchem, wi?c chyba jedyne wyj?cie to u?ycie kodów w celu ucieczki z Wie?y Mgie? i przyzwania pier?cienia dla Kortha.
Dzi?ki za odpowied?.
Smolo
Mi pomog?o wczytanie poprzedniego sejwa i wej?cie od morza:
p?yniesz na prawo od Przemytników....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.