Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Si?a, walka, ruda, lagi w Wie?y Mgie? i inne...
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Kaszub
Witam. Chcia?bym zapyta? o kilka rzeczy zwi?zanych z modem Mroczne tajemnice v 2.02. Zaznaczam tak?e, ?e gram na poziomie trudnym.

1. Mam 14 poziom i 164 pkt si?y (z czego 40 pkt nauczy?em si? po wypiciu silnego napoju z rudy). Pomimo noszenia Staro?ytnego Toporu Pot?gi (dmg: 160) nadal nie potrafi? skutecznie walczy? chocia?by z orkami elitami. Zjad?em sporo ry?u, wypi?em mikstur? ze Starego Obozu, przeczyta?em almanach ze szczytu wie?y na terenach orków. W jaki jeszcze sposób mo?na zdoby? dodatkowe punkty si?y lub do?wiadczenia? (wykonuj? wszystkie mo?liwe zadania i grinduj? na wszystkich napotkanych stworzeniach, bij? przypadkowe osoby) Walka w tym momencie jest wyj?tkowo trudna, najcz??ciej wr?cz niemo?liwa - wcze?niej te? tak by?o, ale mo?liwo?ci awansu i zwi?kszania swojej si?y by?y du?o wi?ksze. Teraz wi?kszo?? spawnów potworów jest ju? wybita a du?a cz??? questów wykonana.

2. Jedynym ratunkiem wydaje si? by? napój z rudy. Uwarzy?em ju? jedn? butelk? (40 tys.) i tutaj pojawia si? pytanie - gdzie znajd? kupców (trzeci rozdzia?), którzy dysponuj? du?? ilo?ci? rudy? Fisk mia? jej sporo, podobnie jak my?liwy w jaskini niedaleko Cavalorna, który daje zlecenia - ale tych panów ju? ogo?oci?em z bry?ek. Mam mnóstwo stali, któr? ch?tnie przehandluj? na rud?. A mo?e s? jakie? inne sposoby na jej pozyskanie?

3. Znalaz?em ostrze zmniejszaj?ce HP nieumar?ych o po?ow?. Zastanawia mnie jednak, dlaczego czasem efekt zadzia?a po trafieniu, czasem nie (podobnie jest z zamra?aj?cym Ostrzem Chwa?y zdobytym na Arenie). Czasami wystarczy seria ciosów i za ka?dym razem nieumar?y obrywa magicznym efektem, czasami trafienia nawet go nie drasn?. Wówczas pomaga pobieganie dooko?a, save/load - i to nie zawsze. Od czego zale?y dzia?anie magicznych efektów broni przy trafieniu?

4. Mam ogromny problem z Wie?? Mgie?. Zabieram si? za ni? od kilku rozdzia?ów i teraz, posiadaj?c w/w miecz uwa?am, ?e mam jakie? szanse na sukces. Jednak pojawi? si? problem horrendalnych lagów - czyta?em w Internecie, ?e jest to rzekomo spowodowane respawnem potworów. Gdy tylko schodz? po schodach w dó? ilo?? fps spada do warto?ci, która uniemo?liwia mi gr?. Jak pozby? si? tego problemu?

5. Czy na obra?enia zadawane przeciwnikom ma wp?yw TYLKO dmg broni i warto?? si?y Bezimiennego? Czy zwi?kszanie procentowo umiej?tno?ci walki wp?ywa na co? jeszcze, czy tylko na p?ynno?? combosów?

Z góry dzi?kuj? za wyczerpuj?ce odpowiedzi.
Tizgar
1. Uroki gry na poziom trudnym cos mysla? ze bedzie ?atwo.
2. Pana keretha tego za cavalornem nie mog?es ogolocic z rudy bo to technicznie nie mozliwe gosc ma nieskonczona ilosc rudy za kazdym razem gdy poruszysz kwestie pokaz mi swoje towary bez konczenia dialogu opcja koniec on dostaje znowu 10k rudy i tak nonstop
3. Norma poniewaz bron magiczna niema 100% szansy na to wywo?anie efektu to jest norma istnieje szansa ze przy ataku bedzie efekt rozumiesz.
4. Problem normalnego gothica
5. Tak tylko si?a i obrazenia broni i oczywiscie ochorna przecwinika jesli ty masz si?y 50 i bron dmg 50 to masz obrazenia 100 jesli twoj przecwinik ma ochrone 110 to nie zabijesz go.
Smolo
1.Inwestuj jak najwi?cej w si?? i troszeczk? w miecz dwur?czny. Ucz si? na maxa si?y u bodaj?e Siekacza w karczmie, a dopiero potem jab?ka, ry?e, eliksiry si?y i inne. Ostrz miecze. Zdecydowanie pomaga poruszanie si? po ma?ym kroczku i odci?ganie pojedy?czo przeciwników od "stada".
2.Ja przyznam si?, ?e 2 razy tak zrobi?em, ale ty mo?esz wi?cej:
Pobi? tego co przyjmuje zak?ady przy Arenie - te? ma chyba niesko?czon? ilo?? rudy, bo pami?tam jak go pobi?em to za pierwszym razem mia? tylko 5k rudy, a zaraz potem 99k. Wzbogaci?em si? gdzie? lekko o 40-50k.
3.Jest szansa ta zadzia?anie efektu, a je?li bijesz, np. zombii to przecie? cios musi wej??, bo blokuj? skurczybyki, Rozpruwacze te? pami?tam ?e blokowa?y du?o ciosów - no ale to ju? nie Nieumarli biggrin.gif
4. Spróbuj wej?? od dupy strony. Od morza jest jeszcze jedno wej?cie i tam mi si? nie zacina?o z tego co pami?tam.
5. Si?a i dobry or??. Umiej?tno?? tylko dla u?atwienia machania mieczykiem tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.