Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MT ver.2.02 Niedzia?aj?ce premie od broni.
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
tomasz4815
Witam. Jest to mój pierwszy post, wi?c jestem tu nowy.
Graj?c poraz który? tam z kolei w Gothica wzi??em si? za najnowsz? ods?on? Mrocznych Tajemnic - 2.02.
Ku mojemu zdziwieniu nie u?wiadczy?em w niej prawie ?adnego buga( nawet tego z Bandytami!). Ale do czasu...
B?d?c w III rozdziale natkn??em si? na bardzo ?adn? bro? 2H, mianowicie "Ostatni M?ciciel" (ta nazwa... ph34r.gif ),
która daje nam +10 do walki broni? 2H. Problem w tym, ?e mi to najzwyczajniej w ?wiecie nie dzia?a sad.gif Efekt jest taki, ?e mam w?adanie 2H 60%- miecznik, a po za?o?eniu tej?e broni nic nie ulega zmianie. Teoretycznie powinno wbi? na 70%...My?la?em, ?e to mo?e tylko b??d w wy?wietlaniu statów i przeprowadzi?em ma?y eksperyment. Wczyta?em sejwa, gdzie mia?em jeszcze 50% w 2H i przyzwa?em kodem ten miecz. po za?o?eniu go teoretycznie powinno wbi? na 60% co powinno poci?gn?? za sob? zmian? trzymania broni. Niestety tak si? nie sta?o, wi?c jest to b??d "g??bszy"... Naprawd? nie chcia?bym zaczyna? od tego wszystkiego nowa...
Móg?bym to tak naprawd? ola? ale znajomy mia? podobny miecz "Zag?ada Z?a" (chyba tak to si? nazywa?o) 160 DMG, Req str 100 i bonus do w?adania broni? 10 albo 20 , a przy tym wszystkim buga nie mia?. Gwoli ?cis?o?ci jeszcze dopowiem, ?e gra(?) na tej samej wersji co ja czyli 2.02. Aha-- pier?cienie, amulety dzia?aj? jak nale?y. Bug dotyczy broni 2H, kusz(po za?o?eniu Czerwonego Krzy?a[+20 do kusz]te? nie by?o zmian w statach), chyba jeszcze ?uków i broni 1H. Co do dwóch ostatnich to nie wiem, bo nie u?ywam praktycznie. Wnioskuj? jednak, ?e ka?dy bonus od broni podnosz?cy umiej?tno?? walki, nie dzia?a.
Naprawd? prosi?bym o pomoc.
Tizgar
Olej to proste robisz wyk?ad na po? strony który w grucie rzeczy niema sensu poniewaz i tak ukonczysz gre mimo tego buga ktory i tak ma taki znikomy wp?yw na przebieg gry ze naprawde
tomasz4815
Tak ale gdyby da?o si? naprawi? tego buga mia?bym dodatkowe 15 - 25 PN do rozdysponowania wi?cej. Z reszt? co ja si? b?d? Ci t?umaczy?. Nie po to specjalnie si? tutaj zarejestrowa?em i za?o?y?em ten w?tek by jaki? "geniusz" mnie przekona?, ?ebym to ola? dry.gif ... Ponadto czemu inni mog? korzysta? z bonusów, a ja nie? angry.gif
Je?li nie potrafisz mi pomóc daruj sobie pisanie zb?dnych komentarzy.
Tizgar
Nikt ci nie pomoze bo bug który poda?es nie istnieje gro graczy powie ci to co ja ze grali po kilkanascie razy i ani razu nie mieli nic podobno masz pecha i tyle czasem komus sie zdarzy taka sytuacja 1 na 100 i trudno

I jeszcze raz ci pisze olej to w mt niema czegos takiego jak oszczedzac pn nauki poniewaz mod jest tak zrobiony na obecna chwile ze pkt nauki nigdy ci nie braknie poniewaz masz potka ktory daje pkt nauki
tomasz4815
A móg?by? przynajmniej u?ywa? interpunkcji, polskich znaków, du?ych liter itp. ?
Mo?e reinstall co? da?
tomasz4815
Ok przesiad?em si? na ver 2.01 i jest wszystko gites. Stare save dzia?a (na szcz??cie), bonusiki te? dzia?aj?, wi?c temat do zamkni?cia.
Pozdrawiam.
Smolo
Ja mia?em podobny problem i te? z bonusami do broni... Tylko, ?e u mnie gorzej tongue.gif Bo z za?o?on? broni? z bonusem bodaj?e +5 nó? wilka, albo +10 co? innego uczy?em si? broni jednor?cznej. Zonk by? taki, ?e jak ju? zdj??em t? bro?, to ju? zawsze mia?em rang? nowy, chyba ?e za?o?y?em jakikolwiek miecz, który daje bonus. Wtedy ranga by?a taka jaka by? powinna na tym poziomie % i Bezio walczy? normalnie, wystarczy?o ?e za?o?y?em kozack? bro?, ale bez bonusa czar w?adania jednor?k? pryska?.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.