Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Przemytnicy
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
czopek7
Witam, mam problem z zadaniami u przemytników. Otó? mam dla przemytników zanie?? paczk? dla bandytów i od wszystkich bior? rzeczy tylko nie od Monka. A zadanie z kamieniem ogniskuj?cym ju? zrobi?em i monk ju? nie chce ze mn? rozmawia?sad.gif przyda?aby mi si? pomoc bo nie wiem co mam robi?
Wojtass
Dlatego zadania dla przemytników najlepiej robi? z 2 rozdziale, a w takiej sytuacji to ju? chyba nie uda ci sie uko?czy? tego zadania.
czopek7
Wiem sad.gif rozwia?em ten problem nie zbyt mi?o, ale nic nie mog?em poradzi? i da?em sobie spokój sad.gif ale mam jedno pytanie: czy mroczne tajemnice na poziomie najtrudniejszym da si? wogóle przej?? ??? bo jak na razie gram/?em to stan??em w 3 rozdziale i tyle bo ju? nie da?em nic zrobi? a kodów nie chcia?em korzysta?, bo to ju? nie gra sad.gif
Wojtass
MT przeszed?em na ?rednim poziomie i nie by?o to zbyt trudne. Je?li chodzi o poziom trudny to jeszcze nie gra?em, ale raczej da sie przej??. Trzeba tylko du?o kombinowa?. Mo?na wzi??? np skrzypka do pomocy jak i równie? jakiego? stra?nika z obozu przed kopalni? je?li jeste?my przywódc?. W ten sposó bedziemy mieli swoj? ma?? armie wink.gif
czopek7
Okej dzi?ki za pomoc smile.gif akurat na to nie wpad?em sad.gif ale jest w tym ma?y haczyk: otó? jak mamy zadanie z kamieniami ogniskuj?cymi i mamy do pomocy przyjació? to zadanie to mo?na wykona? bez problemu, ale jest. Przyk?ad, który mo?e to potwierdzi? to ten kiedy z Gornem mam zdoby? kamie? z wybrze?a. Wszystko jest w porz?dku, z?bacze zabija bez wi?kszych problemów. Kiedy jednak trzeba ubi? co? wi?kszego jak brzytwa to on sobie nie radzi a przecie? nie ma najgorszych parametrów wink.gif natomiast ja mam pi??? trolla, wi?c te? to nie jest najgorsza bro? jak na ten etap gry, ale nie mog? zada? ?adnych obra?e?. Czyli jakbym wzi?? nawet stra?ników czy muzyka to oni by sobie raczej nie poradzili z tym problemem. A co dopiero by by?o w dalszej fabule gry???
Wojtass
Z tego co pami?tam to Gorn jako? sobie radzi? z brzytwami, mo?e masz jaki? b??d ze skryptami, bug albo po prostu poziom trudny jest a? tak baaaardzo trudny. Pami?taj ?eby zbiera? wiele przedmiotów, a szczególnie bronie i runy. S? one do?? warto?ciowe i zawsze mo?na je sprzeda? kupcowi w jaskini za Cavalornem, a ruda sta?a sie bardzo cenna ze wzgl?du na napój jaki mo?na z niej przy??dzi? wink.gif
Smolo
Ja za pierwszym razem MT 2.02 przechodzi?em na w?a?nie najtrudniejszym poziomie, jak dla mnie rewelka, cho? nie powiem, ?e nie by?o ?atwo. Zaj??o mi to bardzo du?o godzin(100 ile? w grze tongue.gif). Sytuacj?, o której piszesz rozwi?za?em w ten sposób, ?e najpierw sam wybi?em pojedy?czo ka?dego gada, nawet te za murami(2xposta? karalucha) i dopiero poszed?em do Gorna i za?atwi?em misje. No brzytwy i Rozpruwacze, z tego co pami?tam ci??ko sz?y i chyba tylko "Naostrzonym B?ogos?awionym Ostrzem Zmierchu" mog?em je pokona? wtedy...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.