Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z Uruchomieniem i Klawiaturk?
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Ziomster44
Witam was wszystkich!

Przybywam tu w sprawie dwóch problemów na które si? natka?em podczas grania w MT xD

Próbowa?em gra? w Mroczne Tajemnice na oby dwóch platformach (Windows 7 64-bit na laptopie oraz Windows XP na komputerze (Oby dwa urz?dzenia u?ywaj? karty graficznej nVidia)), niestety bez wielkiego szcz??cia. Zainstalowa?em wszy?ciutko w tej kolejno?ci: Gothic PL -> PlayerKit 1.08 -> MT 2.02 -> Dubbing (MT 2.02).

1) Po jakim? czasie grania w MT na laptopie, gra si? po prostu przesta?a w??cza? przy odpalaniu. Próbowa?em w??cza? na ?atwym, ?rednim, i trudnym poziomie. Nic nie pomog?o. Próbowa?em ustawi? gr? w trybie XP, jako administrator, i nic nie pomog?o. Popróbowa?em kilka innych rzeczy, jednak nic nie zadzia?a?o. Próbowa?em nawet ?ci?gn?? nowe aktualizacje Windowsa, wy??czy? firewalla/antiwirusa jak ju? inni wspominali... i NIC!

2) Na kompie wszy?ciutko dzia?a, mog? gra?... ale jednak nie do ko?ca normalnie. Gdy próbuj? robi? kilka rzeczy w grze, np. walczy? z czymkolwiek, zaczynam sobie ciacha? wszy?ciutko normalnie, a po kilku sekundach walki... no mo?na powiedzie? ?e si? te funkcje zacinaj? xD Tzn. gdy ju? puszczam przyciski od myszki i wciskam na klawiaturze aby przesun?? si?, gostek zamiast chodzi? normalnie to macha ze strony na strone jak por?bany. Zamiast i?? do przodu, to skacze do przodu, a potwór/cia?o nadal jest zaznaczone :S Ogólnie... wygl?da na to ?e program my?li ?e klawisze s? nadal wci?ni?te, gdy tak naprawd? nie s?. Próbowa?em gra? przy swoich ustawieniach przycisków, przy alternatywnych, i domy?lnych.... i nic z tego.

By?bym naprawd? wdzi?czny jakby móg?by kto? mi w tym pomóc... i mam nadziej? ?e nikomu nie krwawi? oczy po tym czytaniu xD

PS: I tak, sprawdza?em ca?e forum co do swoich pyta?. Co do pierwszego pytania, nie znalaz?em niczego po?ytecznego, a co do drugiego pytanie, w ogóle niczego nie znalaz?em...
Tizgar
Player kita instaluje si? na ko?cu

Proponuje grac bez myszki o wiele lepiej to si? sprawdza w G1 i G2NK
Ziomster44
CYTAT(Tizgar @ Dec 24 2011, 11:18 AM) *
Player kita instaluje si? na ko?cu

Proponuje grac bez myszki o wiele lepiej to si? sprawdza w G1 i G2NK


Ciekawy pomys?... nigdy wcze?niej nie próbowa?em gra? bez myszki. Teraz wypróbowa?em, i jest ca?kiem ciekawie xD Nie mam problemu z klawiatur? ju?. Dzi?ki wielkie ^^!

Co do kolejno?ci instalacji, instalowanie PlayerKita pod sam koniec nie pomog?o na laptopie, i gra nadal si? nie w??cza. Mam dziwne wra?enie ?e instalacja pewnego programu mog?a si? temu przyczyni?, ale sk?d mam wiedzie?? Przecie? nie zaczn? odinstalowywa? ka?dego programu po koleji xD
Mistrzu
tizgar instaluje si? w takiej kolejno?ci gothic - player kit - mroczne tajemnice ja tak zainstalowa?em i dzia?a?o nie player kita si? najpierw instaluje to podstawowa zasada
Ziomster44
No w?a?nie tak instalowa?em na pocz?tku. Jednak dla mnie ?adnej ró?nicy nie robi?a instalacja po Gothic 1 lub pod sam koniec. Nie wiem, mo?e samo si? naprawi pr?dzej czy pó?niej xD

Na razie gram w MT na kompie bez myszki, i wszy?ciutko ?miga bez problemu ^^ Szkoda jednak ?e na laptopie si? nie chce uruchomi? :S Nie ma ani ??dnego erroru ani nic.

EDIT: Zapomnia?em doda?... wi?c wie kto? mo?e dlaczego mi si? gra wgl nie chce w??czy? na laptopie :S? Ani zwyk?y Gothic ani MT (po instalowaniu MT, oczywi?cie)
EDIT 2: Bardzo dziwne. Mam ten sam problem z Gothic 2 oraz NK :S Czyli tu chodzi o co? kompletnie innego... ciekawe czy co? znajd?...
Ziomster44
Jeden problem rozwi?zany ;D!

Ju? wiem o co chodzi z tym problemem który dotyczy myszki, przycisków, i zacinania si? akcji postaci (tzn. ?e go?ciu nadal macha mieczem zamiast chodzi? gdy si? wciska odpowiednie przyciski na klawiaturze po wciskaniu myszki). Nie wiem dlaczego akurat TO ma wp?yw na ten problem, ale...

U?ywam zestawu Razer Starcraft II (myszka + klawiatura + s?uchawki). Myszka, która sprawia?a mi problemy, sprawia?a mi je dlatego ze "Polling Rate" (czyli cz?stotliwo?? komunikowania si? myszki z komputerem) by?o ustawione na zbyt wielk? liczb?... mia?em tam trzy opcje do ustawienia: 1000Hz, 500Hz, i 125Hz. Na tym najmniejszym zacz??o wszystko normalnie dzia?a?... tzn. do tej pory wszystko mi dobrze dzia?a?o.

Je?li to faktycznie dzia?a, potwierdz? w przysz?o?ci. Mam nadziej? ?e pomog? komu? t? informacj? biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.