Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z save'em
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
matijas97
Witam! Mam problem. Otó? ?le zrobi?em oddaj?c zapiski Melkora Melkorowi. Tu si? nasuwa pytanie, czy da si? co? z save'em zrobi? i cofn?? to? Bardzo mi na tym zale?y, z góry dzi?kuj? za pomoc.
Bruce
Oj chyba nie. Musisz gra? dalej.
Kanonier28
Witam! Nie chcia?em otwiera? nowego postu, wi?c doda?em moje pytanie a raczej pro?b? tutaj. O tu? gra?em w Gothic 1 Mroczne Tajemnice "sam" (tzn. bez poradnika) a?.... doszed?em do Pradawnych. Tam pope?ni?em najwi?kszy grzech .... zabi?em Ogniono?c?. Jak wiecie w ten sposób pozby?em si? szansy na kontynuowanie gry drog? Inosa. Drugim b??dem (wynikaj?cym raczej z mojej g?upoty) jest.... brak sev'a. Mam sev'a w "krainie' jedynej kobiety z Pradawnych ale tam ju? niestety Ogniono?ca nie ?yje sad.gif Nie chc? zaczyna? od nowa gdy? jest to prawie 11 godzin grania i kombinowania. Mia?em super posta? nale??c? do Stra?ników z przed Kopalni ( 28 level) ale trudno. A wi?c mam ogromn? pro?b?, aby kto? przes?a? mi sev'a zaraz po wej?ciu do ?wi?tyni Pradawnych (fajnie gdyby to by?a posta? specjalizuj?ca si? w broni jednor?cznej) ale za ka?dy sev Wielkie Dzi?ki .
Ps. Czy da si? mo?e jako? to naprawi?? Mo?e mo?na jako? "cofn??" ten b??d, chocia? w?tpi?.
Bruce
Nie da si?. Musisz gra? dalej.
Kanonier28
CYTAT(Bruce @ Mar 12 2012, 12:47 PM) *
Nie da si?. Musisz gra? dalej.

No to trudno w wakacje przejd? od nowa bo teraz egzaminy b?d? mia? sad.gif ALe dzi?ki za odp. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.