Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Zostanie Magiem Wody-problem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Texas
witam, otóz problem jest nastepuj?cy. Na poczatku gry wybralem nowy obóz, pozniej dol?czy?em sie do obozu stra?ników kopalni, po jakims czasie otrzymalem od Kazzimira zbroje magnata, ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, ze po?niej nie moglem zosta? najemnikiem (wczesniej przed straznikiem kopalni bylem szkodnikiem), poszedlem do Lee a ten powiedzial ze nie przyjmuje byle patalachow. Jestem w 4tym rozdziale, przynios?em Saturasowi wszystkie kamienie ogniskujace, bylem u xardasa, obecnie wykonuje misje z woln? kopalnia. Czy jest mo?liwo?? aby zostac magiem wody?;p bo z tego co wiem to chyba po przyniesieniu kamieni powinienem nim zostac, prosze o pomoc.
Mistrzu
niestety stra?nicy przed kopalni? to nowa gildia jak cie? np niestety nie ma mo?liwo?ci powrotu do nowego obozu
Texas
a takie pytanie, czy Algirion (ten prawdawny mag) nauczy mnie pieciu pierwszych kregów magii? bo nie pamietam juz ;p
Bruce
Tak, jak wybierzesz go na mistrza.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.