Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Walka i stabilno?? MT
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Kaszub
Witam.

1) Posiadam gr? Gothic w wersji 1.08 oraz pobrane w jednym parcie MT 2.02 (bez dubbingu) z patchem rzekomo usuwaj?cym niektóre crashe.
Pomimo to grze zdarza si? wyrzuci? mnie do Windowsa (XP Prof, SP3), cz?sto ze zwyczajnym b??dem GOTHIC.EXE w ró?nych miejscach. Nie odnotowa?em tym samym ?adnej zasady, dzi?ki której móg?bym owe miejsca omija? - crashe wyst?puj? losowo. Zarówno gra jak i mod by?y ju? reinstalowane i cho? sytuacja cz??ciowo si? poprawi?a, musia?em zaczyna? od pocz?tku a i to nie da?o po??danych rezultatów.
S?ysza?em o metodzie polegaj?cej na podmianie GOTHIC.EXE. Posiadam folder z backupem wszystkich plików wykonywalnych z katalogu Gothic/system, jednak wol? upewni? si? co do dzia?ania tego sposobu lub zapyta? o inne sposoby rozwi?zania mojego problemu.

2) Wybra?em ?redni poziom trudno?ci. Jego podniesienie w stosunku do czystego Gothica jest bardzo wyra?nie odczuwalne - z pierwszymi (mniejszymi) ?cierwojadami trzeba by?o si? ju? odrobin? napoci?. Nie by?oby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ?e ju? przy próbie zaatakowania zwyczajnego ?cierwojada przy po?udniowym wyj?ciu ze Starego Obozu, moja bro? nie zadaje mu ?adnych obra?e?. Dodam te?, ?e mam dopiero 1 lvl (zaczynamy od 0) i nosz? jakie? stare ostrze o dmg 15. Nie wiem, czy niemo?no?? skutecznej walki z tak s?abymi zwierz?tami jest wynikiem b??du lub zamierzonym ?rodkiem twórców moda (nie mog? przebi? si? przez pancerz?); nie wiem zatem, czy naprawia? problem czy próbowa? nabija? expa wykonuj?c bardziej "pacyfistyczne" questy.

Pozdrawiam i z góry dzi?kuj? za pomoc.
Tizgar
ad. 1) Orygina? czy pirat G1, ów problem w 95% przypadkach wyst?puje w piratach.
ad. 2) Na ?rednim je?li si? nie myl? to ?cierwojad ma oko?o 30 ochrony przed broni?, twoja ma 15 dmg + 10 si?y to nam daje 25 dmg a ?eby przebi? jego obron? potrzebujesz minimum 31 no i jeszcze trafi? musisz.

Ech te wasze problemy które nie istnieje naj?atwiej zwali? na buga moda którego tak naprawd? niema
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.