Help - Search - Members - Calendar
Full Version: nie chce sie w??czyc
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
giant0909
Problem polega na tym ?e instaluje gothic 1
potem mroczne tajemnice
dubing
i plyaerkita
odpalam gothic starter
klikam mroczne tajemnice i nic sie nie dzieje
nic sie nie odpala
podstawowy gothic tez nie chce sie odpalic
nie ma zadnego b??du ani nic
macios96
A jaki masz system operacyjny ?
giant0909
7 ale widzia?em ?e ludzie na 7 graj? wiec mam nadzieje ?e to nie przez system
Bruce
Cz?sty b??d gothica na win7. Ja te? tak mam, ale znalaz?em sposób. Znaczy sposoby, bo po instalacji kolejnej gry ów sposób si? zmienia?. Napisz? w kolejno?ci jakie to sposoby mia?em.
1. Najpierw trzeba by?o uruchomi? jedn? konkretn? gr?. Zmienia?a si? ona wraz z zainstalowaniem kolejnej.
2. Odczeka? par? minut.
3. Aktualizacje windowsa. Potrzebne s? takie, które robi? restart kompa. Jak nie ma ?adnych, to trzeba kilka odinstalowa?.
4. Uruchomi? kompa bez neta.
5. Uruchomi? kompa bez neta odczeka? 2-3 minuty i podpi?? neta (aktualny).
Jak widzisz, na win7 mam niez?e problemy z gr?. Jak ?aden ze sposobów nie zadzia?a, to kombinuj a? do skutku.
giant0909
a moze kto? jeszcze napisa? w jakiej kolejno?ci instalowa? wszystko bo nie chce 5 raz znowu przeinstalowywac
macios96
CYTAT(Bruce @ Aug 26 2011, 02:33 PM) *
Cz?sty b??d gothica na win7. Ja te? tak mam, ale znalaz?em sposób. Znaczy sposoby, bo po instalacji kolejnej gry ów sposób si? zmienia?. Napisz? w kolejno?ci jakie to sposoby mia?em.
1. Najpierw trzeba by?o uruchomi? jedn? konkretn? gr?. Zmienia?a si? ona wraz z zainstalowaniem kolejnej.
2. Odczeka? par? minut.
3. Aktualizacje windowsa. Potrzebne s? takie, które robi? restart kompa. Jak nie ma ?adnych, to trzeba kilka odinstalowa?.
4. Uruchomi? kompa bez neta.
5. Uruchomi? kompa bez neta odczeka? 2-3 minuty i podpi?? neta (aktualny).
Jak widzisz, na win7 mam niez?e problemy z gr?. Jak ?aden ze sposobów nie zadzia?a, to kombinuj a? do skutku.



A ma znaczenie czy masz windowsa 7 32 czy 64-bitowego bo ja mam tego drugiego i nie wiem czy si? op?aci instalowa?
Bruce
CYTAT(macios96 @ Aug 26 2011, 07:14 PM) *
A ma znaczenie czy masz windowsa 7 32 czy 64-bitowego bo ja mam tego drugiego i nie wiem czy si? op?aci instalowa?

Nie mam poj?cia. To by?o testowane na 32-bit. Ale wiem, ?e 64-bit nie bardzo lubi gry i s? z nimi problemy.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.