Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nie da si? spa?...
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Chaz
Witam, mam problem.
Otó? od jakiego? czasu, nie wiem co by?o tego pocz?tkiem, nie da si? spa?, wykuwa? mieczy,ostrzy?, u?ywa? kryszta?u czasu. Po prostu jak k?ad? si? kolesiem na jakimkolwiek ?ó?ku, nie ma na dole tej ramki z opcjami kiedy wsta? itd. Bezi tylko le?y i nic. Podobnie jest w?a?nie z kowalstwem, kryszta?em czasu, z tymi wszystkimi akcjami gdzie powinna by? ta ramka. Mog? tylko rozmawia? z innymi. Przeinstalowa?em gr? ale to nic nie da?o. W dodatku, a save'ach które mi zosta?y z poprzedniej gry, mog? robi? wszystko.
Bez tego nie mog? przej?? misji z g?ównej fabu?y, bo musz? min?? dwa dni.
Prosz? o pomoc !
macios96
A sprobuj kodami "set time 23 59 ". Tez mia?em ten sam problem
Chaz
Te? na to wpad?em. Niestety nie ustawia si? 23:59 tylko równo 23:00. Wezwa?em te? kodem bezimiennego, zmieni?em si? w niego, i mog?em spa?. Czyli co? z t? moj? jedn? postaci? jest ?le. Mo?e zadzia?a?aby zmiana czego? w abitles'ach. Tylko nie mam pomys?u, co.
macios96
Ja tal mia?em przez nadu?ywanie kodów , tak mi przynajmniej kto? powiedzia?
Baggio
CYTAT(Chaz @ Aug 25 2011, 01:34 PM) *
Bez tego nie mog? przej?? misji z g?ównej fabu?y, bo musz? min?? dwa dni.

Nie mo?esz po prostu poczeka? tych dwóch dni? Wykonaj inne misje i problem mo?e zniknie.
Namiot056
Rozwi?zanie jest nast?puj?ce.

B marvinb B ----> F2 ----> Hero Export 1 Hero import 1 i zrobione !

Mo?emy teraz korzysta? z ?ó?ka,kowa?da,ose?ki itp.

Aha, teraz za ka?dym razem b?dziesz musia? wpisywa? te komendy w konsoli po wczytaniu gry. OCZYWI?CIE za ka?dym razem hero export inaczej importujesz posta? np z przed 5h i klapa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.