Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wyspa Uriziela
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Mer@ba
Witam, do tej pory nie by?o jaki? wi?kszych problemów z gr? ale od 2 dni wa?cz? i nie wiem co mam zrobi? otó? dosta?em si? na wysp? Uriziela poszed?em do niego pogadali?my z rozmowy wynika ?e mamy zabi? Ken'Uza przywódce pradawnych tak te? zrobi?em mia? on mie? jaki? tam kamie? wi?c zabra?em go i poszed?em z powrotem ale Uriziel nie chce ze mn? rozmawia?, w czym problem?
Mistrzu
wyt?uk?e? reszt? pradawnych?
Mer@ba
Nie tylko Ken'Uza ale 2 wojowników i tak nie idzie zabi? nie próbowa?em tylko z konsoli Kill.
Mistrzu
mam pewne podejrzenia a gra?e? najpierw drog? innosa a potem u URIZIELA wybra?e? drog? beliara? i jeszcze jedno pytanie jak tamto nie wypali wgra?e? patch do 2.02?
wojtek3578
Podpowiem Ci, jednak lekko odbiegn? od tematu:
je?li chcesz zabi? prawie "nie?miertelnych" w MT (co mo?e za?atwi? problem) to potraktuj ich R?k? Boga lub Baseballem
jak nie pójdzie to pozostaje ich zrzuci? z wysoko?ci (w ?wi?tyni pradawnych przy wyj?ciu jest ca?kiem g??boka wn?ka)
Mo?e te? by? tak jak pisa? @up, mianowicie id?c drog? Innosa najpierw. pó?niej Beliara gra lekko si? buguje kiedy? mia?em niemal identyczny problem
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.