Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z Tallinem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Korba
Witam, otó? tak jak wspomnia?em mam problem z postaci? Tallina. Kiedy szed?em do NO go?? zosta? pokonany w celu zdobycia do?wiadczenia ( jestem pewny, ?e go nie zabi?em ). Niestety, gdy z niego wraca?em zauwa?y?em brak tej postaci, a z tego co pami?tam by? potrzebny do do??czenia do obozu fanatyków. Potrzebuj? sposobu na reanimowanie go, kod nov_3014_Tallin nie podziela mojej ch?ci przywo?ania NPC z za?wiatów. Czy znacie jaki? inny kod, który mi pomo?e? (mt 2.02)


EDIT

Ok, z tym sobie poradzi?em. Ale mam jeszcze jedn? spraw?: jestem w pomieszczeniu , gdzie w zwyk?ej jedynce by? szkielet mag i le?a? trup z chromaninem. Niestety, teraz go tam nie ma i mam pytanie: czy to b??d, czy mi znikn??, gdy? wcze?niej wbieg?em tam i zabra?em zbroj? i uciek?em i cia?o te? znikn??o. Je?eli to ta druga opcja, to czy jest kod na to cia?o lub sam? ksi??k??
Mistrzu
prawdopodobnie nie ma innego kodu u?yj tego kodu co masz w swoim po?cie
Mistrzu
szkielet mag pojawi si? tam z chromaninem tylko wtedy kiedy porozmawiasz z tajemniczym eremit?(nie zdradz? jego po?o?enie odrobina szukania nikomu nie zaszkodzi?a) i da ci to zlecenie ?e masz chromaniny mu przynie??, a je?eli ju? go spotka?e? i nie wzio?e? ksi?gi u?yj kodów
Korba
Ok, ju? do tego doszed?em wink.gif . A ze znalezieniem go?cia nie by?o problemów.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.