Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mt problem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
rhyrios
Witam gdy wczytam gre w gothic mroczne tajemnice i zrobie kilka kroków gra ma si? wy??cza i pisze Access Violation na du?ym oknie prosz? o pomoc wczoraj gra jeszcze ?adnie chodzi?a.
Tizgar
Pewnie masz to w tym samym miejscu ? je?li tak to omi? to miejsce po prostu i tyle bardzo rzadko ale zdarza si? ze niektóre osoby w pewnym miejscu maja access-a i tu nale?y to miejsce omija? po prostu.
rhyrios
CYTAT(Tizgar @ Jun 20 2011, 04:15 PM) *
Pewnie masz to w tym samym miejscu ? je?li tak to omi? to miejsce po prostu i tyle bardzo rzadko ale zdarza si? ze niektóre osoby w pewnym miejscu maja access-a i tu nale?y to miejsce omija? po prostu.


A nie da?o by si? tak zrobi? ?eby wcale si? to nie pojawia?o?
Tizgar
A tak trudne ci obej?? to drzewo plot czy co innego robi?c kilka kroków bok zataczaj?c (lol) jaki? ma?y ?uk obok miejsca w którym to masz

nie da si? ?eby to si? nie pojawia?o bo to si? nie pojawia to jest 1 na 10 ze akurat jakie? miejsce si? z crashuje i tyle trzeba je znale?? i omija? ja tak mia?em z drzewem obok areny w SO
bhaal
Zrób nasz kochany reinstal Gothica zwyk?ego i MT. Zainstaluj dok?adnie tak jak powinno by? jak zaczniesz gr? zobacz na lewo czy masz takich 2 stoj?cych go?ci. Jak nie masz to ?le zainstalowa?e?. Jak to nie pomo?e to nie wiem.
rhyrios
Nadal mi si? wy??cza nawet jak wezme now? gre albo wczytam moje zapisy ;/
faza
A patcha wgra?e? ?
rhyrios
Tak teraz nawet na normalnym gothicu mi si? tak robi
bhaal
Je?li nie zainstalowa?e? tak jak si? powinno to nawet si? nie przyznawaj -> http://www.poziomkaz.pl/articles/12/

A wy?wietla ci si? w ogóle Gothic playerkit? Albo lepiej czy w ogóle go zainstalowa?e?? Napisz dok?adnie co do Gothica zainstalowa?e? oraz jakie masz parametry z kompa. Bo si? mo?e okaza?, ?e wszyscy si? tak zastanawiamy, a mo?e po prostu jakiej? podstawowej rzeczy nie masz...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.