Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kiedy wst?pi? do jakie? gildii...;d
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Baggio
Cze??. Mo?e poradzicie jaki najlepiej mie? lvl, eq, itp. (na poziomie trudnym) przed wst?pieniem np. do cieni. Bo na razie mam 10lvl, 80 si?y (z pier?cieniem) topór zadaj?cy 100 obra?e?, skórzany pancerz i 30% walki broni? 2r?czn?(gram czasem) Potworów do ubicia szczerze jest ma?o bo wi?kszo?? mnie zjada na skilla...
Smolo
Ja wst?pi?em do gildii dopiero po zrobieniu wszystkich mo?liwych questów w ka?dej z nich i wybiciu wszystkich stworków które zdo?a?em pokona?(z tego co pami?tam nie pozabija?em jedynie z?baczy i tych wszystkich silniejszych od nich stworków, a reszta by?a zg?adzona w I rozdziale tongue.gif). Wtedy chyba mia?em 21 lvl. - na poziomie trudnym.
Baggio
Nie gra?em ostatnio w ogóle, wbi?em na chwilk? i zdoby?em zbroj? ?owców orków, w gildiach mam wype?nione misje i mog? doj?? do ka?dej, na arenie pokona?em wszystkich, ale potworki ogólnie s? za silne. Dam rad? z 1 dzikiem, ale zawsze 2/3 itd. s? i nie ma opcji na nich biggrin.gif to samo tyczy si? wilków, itp. z Skrzypkiem te? lipa bo on niewiele silniejszy ode mnie...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.