Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Zak?ady - Niespodzianka - Tylko 250 rudy! (MAX)
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
BobTheBob
Witam gor?ca spo?eczno?? tu obecn? xD

Mam ogromny problem, gram na poziomie ?atwym, id? do Scatiego (tego od zak?adów na arenie), on mówi"Mo?esz postawi? 50 100 250 1000 5000, a pomimo tego ?e mam 1100 rudy, mog? postawi? maksymalnie 250 ohmy.gif

Co si? mog?o sta??
Czy to powszechny bug? Gra?em wcze?niej (dawno temu tongue.gif) i nie mia?em takich problemów sad.gif
Pozdrawiam!
Dominique
Nigdy si? z takim czym? nie spotka?em. Mo?e przeinstalowanie pomo?e ?
Bruce
Wiem o tym. B?dzie naprawione.
BobTheBob
A kiedy? tongue.gif
Macio
CYTAT(BobTheBob @ Apr 28 2011, 04:11 PM) *
A kiedy? tongue.gif


Przepraszam za off-top ale dobre pytanie bo mam to samo!
Zakk777
Odkopuj? w?tek. Do??czam si? do pytania. Wersja 2.02. Poziom trudno?ci ?atwy (na ?rednim te? sprawdza?em). Max 250 rudy na zak?ad u Scattyego. Przeinstalowanie nie pomaga. Nie jest to jedyne miejsce na forum gdzie problem jest zg?aszany i nie ma odezwu. Prosz? przynajmniej odpowiedzie? czy si? da co? z tym zrobi? czy nic.
Gothic_TEST
Rzeczywi?cie mo?na tylko obstawi? do max 250 bry?ek rudy.
Po 2 gdy obstawimy kto ma wygra? to Ci dwaj nie walcz? ze sob? na arenie tylko jeden drugiego goni po ca?ym wewn?trznym pier?cieniu.

edit: mam wersj? 2.02 MT + dubbing PL
Zakk777
CYTAT(Gothic_TEST @ Jan 19 2012, 11:01 PM) *
Rzeczywi?cie mo?na tylko obstawi? do max 250 bry?ek rudy.
Po 2 gdy obstawimy kto ma wygra? to Ci dwaj nie walcz? ze sob? na arenie tylko jeden drugiego goni po ca?ym wewn?trznym pier?cieniu.


A masz 2.02? U mnie tak by?o na której? z wcze?niejszych wersji. Teraz nawalaj? tylko zak?ady.
Bruce
Niestety, ale g?ówny naprawiaj?cy ma od kilku miechów du?e problemy prywatne i nie w g?owie mu teraz Gothic i MT.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.