Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Piosenka - Muzyczny kryszta?
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Dominique
Witam. W grze mo?na znale?? Muzyczny Kryszta? oraz wchodz?c w folder Piranhia Bytes/Gothic/materia?y dodatkowe - znajduj? si? piosenka ( O Wyspie Avalon, gdzie je?eli dobrze pami?tam znajduje si? Uriziel). Piosenka ta bardzo mi si? spodoba?a i chcia?bym si? spyta? czy kto? mo?e nie ma do niej tabulatury/akordów. Z góry dzi?kuj?. (Oczywi?cie wielkie uznanie dla grupy Poziomkaz za u?o?enie i wykonanie tej hm, ballady smile.gif )
orion
Ta piosenka, zdaje si?, nie zosta?a skomponowana przez Poziomkaz, a jedynie wykonana. Mniejsza z tym, zuploaduj j? gdzie? to postaram si? to jako? rozpisa? wink.gif
Dominique
Hm ? Tak czy siak piosenka dobra smile.gif To nie masz zainstalowanych MT ?
orion
CYTAT(Dominique @ Apr 24 2011, 10:42 PM) *
nie masz zainstalowanych MT ?

A czy to nie wynika z mojej wcze?niejszej wypowiedzi? tongue.gif Nie mam.
Dominique
Chcia?em si? tylko upewni? tongue.gif Tu masz link - http://www.megaupload.com/?d=RTY9WW48 . B?dziesz spisywa? ze s?uchu, czy masz jaki? specjalny program ? Jak ze s?uchu to musisz chyba mie? cierpliwo?? i czas. Tak czy siak, wielkie dzi?ki smile.gif
orion
Tu masz akordy:
d C B A7 d
Intro tak samo, tylko ?e palcowane. Nie jestem pewien czy si? zgadza, bo jest noc i nie mam jak sprawdzi?. Mam nadziej?, ?e sobie poradzisz tongue.gif
Ps nie mam ani cierpliwo?ci, ani czasu, ale kiedy? te? by?em "muzykiem w potrzebie" i wiem jak to jest wink.gif
Dominique
Sprawdz? czy si? zgadza, dam pó?niej odpowied?. Wielkie dzi?ki smile.gif
Dominique
Po szybkim przegraniu widz? to tak: Akordy dobre, bicie : "Przez mg?y widz? wysp?..." tu dla mnie bicie jest dó?,góra,góra, grane : d x2, C x2, B x2, A7 x1 , d x2. I od "Te wie?e szczeliste..., do ko?ca, a? znów do "Przez mg?y..." Bicie takie samo, grane : d x2, C x2, B x1, A7 x1, d x2. Wydaje mi si?, ?e tylko przy ostatnim akordzie jest inne bicie, ale na razie mniejsza o to. I mo?e to intro na zako?czenie, tak dla upi?kszenia biggrin.gif

Je?li jeszcze Ci si? chce sprawd? czy tak jest dobrze, a jak nie, daj Swoj? propozycje tongue.gif
orion
CYTAT(Dominique @ Apr 26 2011, 07:17 PM) *
Je?li jeszcze Ci si? chce sprawd? czy tak jest dobrze

Nie wiem, nigdy si? nie zag??bia?em w te bicia, zawsze gram po swojemu. Dobrze b?dzie wtedy, kiedy Tobie pasuje wink.gif
Pozdrawiam tongue.gif
Dominique
Te? racja, bicie mo?na wymy?la?, byle by do rytmu piosenki pasowa?o smile.gif Jeszcze raz wielkie dzi?ki za pomoc smile.gif Pozdrawiam
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.