Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B??d w 2.02
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
wojtek3578
Nie przyznaje bonusu do walki broni? 2H (tzn. bro? która ma taki bonus do walki 2h)
po prostu nie dzia?a
je?li to konieczne mog? podes?a? save z gry
Bruce
Zdejmij bro? i zobacz ile masz procent 2H.
wojtek3578
no bez przesady taki ciemniak to nie jestem
przecie? robi?em to ju? na samym pocz?tku inaczej bym nie wysy?a? posta...
Bruce
Nie o to mi chodzi?o. Bo jak si? u?ywa przez d?u?szy czas 2H z ujemn? kar?, to nie % przy 2H niezbyt dobrze dzia?a?y.
wojtek3578
hmm nie do ko?ca rozumiem broni z ujemnymi punktami (%) nie nosi?em
od pocz?tku gry mam ten b??d po prostu po za?o?eniu broni z bonusem tych punktów/procentów nie otrzymuje
tzn mam tyle ile mia?em
Bruce
Dziwne. Próbowa?e? zrobi? to przy nowej grze?
wojtek3578
Nie ale nie ma problemu zrobi? to
Jeszcze jedno da si? jako? tych pradawnych zabi??
Dosta?em to zadanie od Uriziea (ile mo?na gra? drog? Innosa) i nic ich nie rusza od Baseball'u Rozpierduchy przez Pi??? Boga po Gniew Innosa (ten z kryszta?u nie bro?)
Wiem, ?e zapewne zgin?liby po spadku z du?ej wysoko?ci, ale w ?wi?tyni pradawnych nie ma takiej opcji
Bro? Ostatni Cios te? nie zadaje im ?adnych obra?e?, demon i golem podobnie
bhaal
Ja tam zawsze gra?em ?cie?k? innosa wi?c nie wiem za bardzo, ale mo?e co? poradz?.

1. edit focusem zobacz czy maj? flags=2 (czyli czy s? nie?miertelni) i zmie? na 0. A tak po za tym s?ysza?em, ?e jak gra si? ?cie?k? Innosa i potem sprzymierzy z Urizielem to tak jest.

Tyle.
wojtek3578
no dzi?ki na pewno spróbuj?
chcia?em troch? wykorzysta? pradawnych zanim ich za**bie tongue.gif
Dominique
Mam podobny b??d z tym % do 2H. Do tego mam te? ciekawy debug, gdy zak?adam i zdejmuje np. pier?cie? to ro?nie mi si?a. Na przyk?ad : Mam 50 si?y, zak?adam - 55, zdejmuje - 55, znowu zak?adam - 60 tongue.gif
Tizgar
To wy??cz god moda w?a?nie si? przyzna?e? ze ?migasz na koda to jest w?a?nie prosty trick sprawdzaj?cy czy kto? gra na cheat god bo tylko na god tak si? dzieje ze staty si? nie odejmuj?.
Dominique
Na cheat god gram tylko na najtrudniejszym poziomie i na save z kodami ( Gdzie bawi? si? itp.)na razie wink.gif Na innych poziomach nie sprawdza?em czy tak si? dziej?, ale zobacz? skoro tak mówisz. A tego debuga nie u?ywam z przesad? np. ?e si?? od razu rozwijam do 100 czy wi?cej
Baggio
Za?o?y?em nó? stra?nika z bonusem do 1H chyba 5% i dalej 0% mam/mia?em. Hmm chyba wi?kszo?? ma ten bug. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.