Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ró?nice mi?dzy poziomem trudno?ci
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
D?bow
Czy ró?nice dotycza tylko statystyk potworów? Bo na poziomie ?atwym w obozie stra?ników , pod platform? siedzi kopacz który nas atakuje, a na ?rednim jakis stra?nik który mówi ?e zamknie nas w klatce. I dialog kazzmira jest chyba troch? inny. Mo?e poziomkaz zapomnieli zupdatowac inne wersje oprócz ?atwej?
Acha i w poziomie ?atwym cos nie mog? znale?? kostki do tworzenia nazwy gildii tam gdzie jest w ?rednim.
Bruce
Ró?nice s? tylko statystykach potworów i do?wiadczenia za ostrzenie. Na najwy?szym nie ma ?adnego do?wiadczenia. Co do kopacza i stra?nika, to oni si? przemieszczaj?. A je?li chodzi o Kazzmira, to na pewno nie ma ?adnych ró?nic. Kostka ma 9 losowych miejsc w którym ona si? znajduje. To tyle.
moody132
Ja gram na normalnym poziomie, mam chyba 10 lvl, 100 si?y, Miecz blizny (100 obra?e?), ok 200 hp, zbroj? cienia.
I ?eby zabi? królow? pe?zaczy musia?em przyzywa? demona, bo broni?, ?ukiem nic jej nie ruszy?em, ew. kula ognia, zabiera?a jej co?, ale to musia?bym mie? z 100 takich ?eby j? zabi?.
Wi?c pozdro.
wojtek3578
CYTAT(moody132 @ Apr 6 2011, 07:41 PM) *
Ja gram na normalnym poziomie, mam chyba 10 lvl, 100 si?y, Miecz blizny (100 obra?e?), ok 200 hp, zbroj? cienia.
I ?eby zabi? królow? pe?zaczy musia?em przyzywa? demona, bo broni?, ?ukiem nic jej nie ruszy?em, ew. kula ognia, zabiera?a jej co?, ale to musia?bym mie? z 100 takich ?eby j? zabi?.
Wi?c pozdro.

dok?adnie
chcia?em zagra? w mt zobaczy?em, ?e jest nowy patch dost?pny
wszystko pi?knie, ?adnie dzia?a tylko co do cholery z tym poziomem trudno?ci?
wybra?em trudny jako, ?e w gothica gram od lat. Gdy zobaczy?em ,?e niektóre potwory s? niemal niezniszczalne przerzuci?em na normalny, ale tu ten sam problem. Wiem, ?e to celowe dzia?anie i nie chodzi mi o zbyt wysoki poz. trudno?ci (lubi? gdy gra jest ci??ka) tylko o spadek grywalno?ci, bo trzeba i?? niezgodnie z fabu?? gry ?eby ''wymiata?''
np. obra?enia jakie zadaje ork elita lub rozpruwacz s? kolosalne zarówno jak i ich obrona
na 18 poziomie (wypi?em ju? nie pomne ile napoi z rudy) b?d?c wyposa?ony w b?ogos?awione ostrze zmierzchu (czy co? takiego) - 140 obra?e? nic rozpruwaczowi nie robi? (bro? 2h 89%)
Gdyby kto? chcia? gra? zgodnie z fabu?? tzn.- pój?? do pradawnych dopiero gdy da si? rad? wyr?n?? te potwory, które tam s? musia?by zrobi? to pod koniec rozdzia?u 5, ew. 6
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.