Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wie?a mgie?...
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
TheDes
Macie jak?s strategie? Mam 15 lv, 2 rozdzia?, 93 si?y, pancerz magnata i miecz Beowulfa. Wzi??em te? skrzypka i 4 stra?ników z kopalni. Gram na normalu I co? Dupa dry.gif gdyby nie mój miecz który zamra?a, nie przeszed?bym pierwszej hordy szkieletów. Doszed?em do tego szkieleta maga, zosta? mi skrzypek i chyba jeden stra?nik. Skrzypkowi da?em naostrzony toporek najemnika z areny ognia. duzo to nie dalo, ale zawsze cos... nawet je?li metod? save:load dam rade dojsc bezposrednio do maga, to cieniostwór albo ten pseudo-poszukiwacz mnie zad?gaj?.. Jakie? rady? biggrin.gif
TheDes
Dzisiaj znów zasiad?em do Gothica. xD Nadal mam problemy, odwo?a?em stra?ników i skrzypka i uda?o mi sie rozwali? 2 wojowników cienia (tak? tongue.gif), tych z brzegu. Odkry?em ?e oni s? bardziej agresywnymi npc (humanoidy biggrin.gif) niz mobami. Jak wparowa?em do komnaty ze szkieletem, to po mojej smierci ostatni wojownik rozwali? wszystko co sie w niej rusza, tylko ze nie wiem jak to wykorzysta? tongue.gif nie dosy? ?e exp strace, to jeszcze nie wiem jak zmartwychwsta? ohmy.gif Zaraz znów zaczne kombinowa?. Kolejny problem w obstawie maga <szkielety> ... ;< Reasumuj?c: w komnacie zosta? cieniostwór, mag i wojownik cienia + obstawa maga, która po pewnym czasie sie rozsypuje, co dzia?a na moj? korzy??. Jak rozpracuje do ko?ca taktyke, to napisze tutaj. Mam nadzieje ?e pomo?e innym wink.gif
edit: zwabi?em ostatniego wojownika wraz z obstaw? maga i rozwalilem ich zdala od reszty. Po?niej poexpi?em troche na przyzwanych szkieletach (biggrin.gif) i poszed?em rozwali? maga. Jak mag z tej swojej kulki trafi przypadkowo w swojego kompana (zombie-cieniostwora) to ten zaczyna go atakowac. Je?li komus zalezy na expie to mozna sprobowac go dobic. Pozniej zostanie tylko odlurowanie stworka (save-load lub po prostu ucieczka) i przeszukanie skrzyn tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.