Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ?wi?tynia ?ni?cego - problem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Januszowski5
Mam problem dotycz?cy ?wi?tyni ?ni?cego, otó? w pomieszczeniu gdzie s? te 3 przyciski wykonuj? to co trzeba
po wci?ni?ciu 3 przycisku wywala mi do windowsa, próbowa?em to zrobi? jeszcze 3 razy ale za ka?dym razem pojawia mi si? b??d o nast?puj?cej tre?ci:
B: VFILE: Err -2: Can't find file: _WORK/DATA/MUSIC/DUNGEON/ITRW_2H_ORCSTAFF_01.MRM Code:255

Oczekuje na wasz? pomoc!
Lester3
Ja tam z tym problemów nie mia?em... ale uwa?aj bo mo?e ci si? zaci?? u pierwszego szamana (jak mi niestety...) i nie mog? sko?czy? gry bo nie ma co wcisn?? a miecz nie chce sie wbija? w ziemie...
Januszowski5
uda?o si? naprawi? b??d jaki by? sposób? ZAPISANIE GRY nie wiem ja to wam ale mnie to dziwi
Lester3 spróbój ponownie zapisa? podaczas twojej gry
macios96
CYTAT(Januszowski5 @ Mar 6 2011, 10:12 AM) *
Mam problem dotycz?cy ?wi?tyni ?ni?cego, otó? w pomieszczeniu gdzie s? te 3 przyciski wykonuj? to co trzeba
po wci?ni?ciu 3 przycisku wywala mi do windowsa, próbowa?em to zrobi? jeszcze 3 razy ale za ka?dym razem pojawia mi si? b??d o nast?puj?cej tre?ci:
B: VFILE: Err -2: Can't find file: _WORK/DATA/MUSIC/DUNGEON/ITRW_2H_ORCSTAFF_01.MRM Code:255

Oczekuje na wasz? pomoc!


Musisz sobie patcha ?ci?gn?c który to poprawia
Bruce
Patch jest ju? w modzie, poza tym, nie ma tej ?cie?ki. Pó?niej dorobi? i wrzuc? samego patcha.
Lester3
@Januszowski5 dzieki za rade spróbuje i zobacze czy to dzia?a... i oczywi?cie dam znac...
Souler
Januszowski, wpisz sobie koda na pierwszy miecz orkowego szamana. Nie pami?tam, jak si? on nazywa?, ale to jest rozwi?zanie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.