Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MT taka ma?a pro?ba ;p
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
kru4
Hejka mam do jakiego? dobrodusznego usera pro?b?!!!
czy móg? by kto? najnowsz? wersj? mrocznych tajemnic oraz dubbing wrzuci? na hosting www.przeklej.pl

!!!
b?de bardzo wdzi?czny wam za pomoc
Bruce
Przede wszystkim pisownia. Masz 3 ?ród?a i ?adne ci nie pasuje? Z sendspace ?ci?gniesz moda bez problemu. MU nieco kapry?ny, ewentualnie zostaje HF. Do wyboru do koloru. Ja nie wstawi?. Zapytam si? tylko dlaczego chcesz na przeklej?
kru4
po pierwsze to jestem analfabet? i licze na zrozumienie. Po drugie mam kapry?nego neta i przeklej jako tako szybko chodzi a po trzecie to tylko przeklej i chomikuj.pl przypad?y mi do gustu wi?c jak chcecie to mo?ecie wrzuci? na chomikuj
bhaal
Po 1 sorry, ?e si? wtr?c? do tej "rozmowy"
2. Nie wiem czy widzisz, ale przy pisaniu posta jak ?le napiszesz to pod tym s?owem jest taka czerwona kreska i jak poprawnie napiszesz to znika i moim zdaniem to, ?e jeste? analfabet? (je?li rzeczywi?cie jeste?)(swoj? drog? co? za du?o tu osób twierdzi, ?e jest analfabet?) nie zwalnia ci? z poprawnej pisowni
3. Bruce zaraz wpadnie i ci? zabije. NAPISA? ON WYRA?NIE ,?E NIE WOLNO TEGO WSTAWIA? NA CHOMIKUJ ("Zabrania si? wstawiania moda na chomikuj. Jak kto? to zrobi, to mo?e si? po?egna? z forum."). Jeszcze nam wmów, ?e jeste? ?lepy, a co do linków te? mam s?abego neta ?ci?ga mi si? ju? 2 godziny i jest dopiero 70% i nie narzekam.

PS jak te strony z linkami ci si? nie podobaj? (tzn nie przypad?y ci do gustu) to nie ?ci?gaj i problem rozwi?zany!
Bruce
Nie wiem jak na przeklej, ale na chomikuj za pobranie pliku wi?kszego ni? 50mb, trzeba p?aci?. Na przeklej chyba podobnie. Wi?c jak napisa? bhaal albo ?ci?gasz, albo nie. Twój wybór. I warn za pisowni?.
Bruce
Na chomikuj moda nikt nie wstawi. Zagada?em do za?ogi i zgodzili si? usun?? wszystkie dotychczasowe wersje moda jak i te, które b?d? wstawiane.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.