Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mroczne Tajemnice 2.02
PoziomkaZ Forum > > Newsy > Mroczne Tajemnice
Bruce
W?a?nie si? ukaza?y...
Bruce
Tak wi?c zapraszam do dzia?u Downlad. Sam mod jest na razie dost?pny tylko na MU. Dubbing dodatkowo na HF. Radz? przeczyta? to co jest na czerwono. I trzeba ?ci?ga? ca?ego moda od pocz?tku, tj. mod+dubbing. Zalecam wzi?? now? gr?. I nie pyta? si? o bandytów, czy s? naprawieni. Jak b?d? atakowa?, to niestety, ale tak ju? zostanie. Zabrania si? wstawiania moda na chomikuj, przeklej i innych serwerów gdzie za ?ci?ganie wi?kszych plików si? p?aci. Jak kto? to zrobi, to mo?e si? po?egna? z forum.
Pork2
czy jest to gra w wersji .EXE czy dalej w wersji .MOD . Je?li nie jest werscji .EXE to czy planujecie tak? wersj???
Bruce
A nie ?aska klikn?? w link i zobaczy? nazw? pliku?
Pork2
no to wiem ale czy jest to tak zrobione ?e bez playerkita tylko tak jak normalny dodatek ?e w??czasz gothica i masz.
Bruce
A? tak dobrze to nie ma. To samo co w wersji 2.01.
Pork2
A co do pierwszego postu to czy planujecie takie co???
Bruce
Nie. To jest mod, a nie dodatek. Ludzie mogliby si? wkurzy?, gdyby na si?? mieli MT przy ka?dym innym modzie.
Pork2
To jak wyja?nisz ten post?? http://www.forum.poziomkaz.pl/index.php?sh...art=#entry11506
Bruce
Czy ja napisa?em co? takiego? Brak zrozumienia. Dla mnie exe to jest instalka.
Pork2
Aha dobra, bo w instalce "Returning" by?y w instalacji w jakiej wersji chcemy i si? wybiera?o albo .MOD albo .EXE i z st?d to wzi??em. Dobra ostatnie pytanie czy to jest finalna wersja??
Bruce
Tak, to jest finalna wersja.
Pork2
Znalaz?em b??d podczas instalacji plik nazywa si? Mroczne Tajemnice 2.02 ale podczas instalacji pisze "Instalacja Mrocznych Tajemnic 2.01"
Bruce
Poprawi?em linki i doda?em nowe. Mam nadziej?, ?e w przysz?o?ci tych linków b?dzie wi?cej.
Klemi
Bedzie jakis changelog co nowa wersja naprawia/dodaje ?
Tak troche bez echa ten news...
Bruce
trzeba si? Fenixa zapyta?. Ale niewiele. Na pewno alchemi?, teraz mo?na warzy? mikstury ca?y czas, a nie tylko jednorazowo. Co? jeszcze, ale zapomnia?em.
Klemi
Nie no spoko, z ciekawo?ci pytam, z reszta pewnie na mnie sie nie skonczy, wiec jak b?dziecie mieli czas to tak na oko mogl by ktos "nowosci" wypisac, wiele osob na pewno ciekawe jest co nowego w najnowszej wersji.

A czy ta alchemia bedzie widoczna w panelu zdolnosci jak w Gothic 2 czyli "Alchemia: brak/uczony" ?
Tizgar
Racja przyda? by si? jaki? Changelog g?ownie mnie chodzi oto czy kereth jest poprawiony i niema ju? niesko?czono?ci rudy.
Klemi
Wiec czekamy smile.gif
Oczywi?cie nie licz? na "cuda Boskie".
Kat-jon
Wielkie dzi?ki za ostateczn? wersj? smile.gif
dzikus
No to juz sie biore za sciaganie i z checia zagram od nowa :] Dzieki za poprawiona wersje smile.gif pozdro
BroVaR
Równie? przy??czam si? do podzi?kowa?. W ko?cu pogiercuj? sobie w MT bez ?adnych b??dów wink.gif.
fil987
Czy to ju? wasz ostatni mod ,czy planujecie co??
Lester3
sa nawet na g?ównej stronie mody zrobione i w trakcie... (niestety bez kontynuacji MT sad.gif )
adameqq
mam problem w zadaniu od Thangora by zaniesc wszystkie towary od przemytnikow dla Quentina,odebralem od wszystkick przemytnikow towary o zglosilem sie do Thangora,on podal mi haslo potrzebne do wejscia do obozu bandytów,odnalaz?em obóz i chcialem porozmawiac z postacia o imieniu Kosa,ale ten zamiast ze mna rozmawiac poprostu mnie atakuje,poprostu gdy wchodze do obozu on mnie atakuje,a kiedy ja go pobije to tez nie da sie z nim porozmawiac bo on ucieka.Czy to jakis bug czy da sie to jakos rozwi?zac,prosze o szybk? odpowiedz
Geralt
To by?o ju? omawiane setki razy... Musisz u?y? kodów aby przyzwa? kose i Qentina najlepiej zrób to poza obozem
prentki69
Witam. Ja zainstalowa?em sobie gothica 1 i sciagno?em sobie mod mroczne tajemnice stad part1 http://www.sendspace.com/file/ixxc1q i part2 http://www.sendspace.com/file/0a0yet pozniej dubbing http://www.sendspace.com/file/0ip0vl i jak to zainstalowac g?owie sie z tym juz od rana mam win7 64 bit sam gothic1 chodzi bez problemu a po zainstalowaniu moda pojawia sie tylko filmik z statkiem i logiem poziomkaz na poczatku gry a reszta pozostaje bez zmian ;/ nie mam g?owy juz chyba z 7 raz wszystko reinstaluje -,- . Licze na pomoc z waszej strony.
Tizgar
Player kita zainstaluj
Mythros
Nie pozostaje nic innego ni? pogratulowa? i podzi?kowa?. Szkoda tylko, ?e nie ma MT na p?ytkach, na pewno taka by si? znalaz?a w mojej kolekcji Gothic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.