Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Stracone misje ?
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
wieczyslaw
Jako ze to moj pierwszy post, witam wszystkich

2 pytanka na wjazd

czy bedac w 3 rozzdziale przepadla mi misja od diego na temat zagadki smierci neka ? (nie ma opcji dialogu)

czy bedac w 3 rozdziale nie wejde juz do obozu przemytnikow jesli ani diego ani ten przemytnik niedaleko obozu nie ma opcji dialogowej?
Lester3
1 nie misja ta bedzie ciagnac nie pozniej

2 nie rozumiem... do obozu przemytnikow mozesz wejsc kiedy chcesz... bez wzgledu na to czy chcesz z nimi gadac czy nie pozdro
bhaal
Za?o?? si?, ?e zaraz wpadnie Bruce i napisze "solucja" wi?c zanim cokolwiek napiszesz patrz do solucji.

Co do 1 to z tego co pami?tam ju? nic nie zrobisz (mog? si? myli?)

2 i 1 - skoro nie masz dialogu u nich to chyba automatycznie wiadomo, ?e ju? misji nie we?miesz...
wieczyslaw
rozumiem ze 1 zadanie mi przepadlo tak ? (to o neku)

a to drugie, niezrozumiale dla jednego z uzytkownikow, juz opisuje - gdy wchodze do obozu, straznik bramy mnie atakuje kiedy tylko sie zblizej wink.gif mowi mi ze jestem wloczega i mnie napierdziela,a a szkoda mi troche misji calego obozu tracic ; / wiec ? i nie piszcie mi ze solucja, bo umiem czytac;)
Lester3
"Jak umiesz to czytaj" by Bruce (przynajmniej znaj?c go tak by napisa?, wyr?czy?em cie smile.gif )
macios96
CYTAT(wieczyslaw @ Feb 15 2011, 08:19 PM) *
rozumiem ze 1 zadanie mi przepadlo tak ? (to o neku)

a to drugie, niezrozumiale dla jednego z uzytkownikow, juz opisuje - gdy wchodze do obozu, straznik bramy mnie atakuje kiedy tylko sie zblizej wink.gif mowi mi ze jestem wloczega i mnie napierdziela,a a szkoda mi troche misji calego obozu tracic ; / wiec ? i nie piszcie mi ze solucja, bo umiem czytac;)


A zrobi?e? misj? dla Kyro ?
wieczyslaw
CYTAT(macios96 @ Feb 15 2011, 11:19 PM) *
A zrobi?e? misj? dla Kyro ?


Kyro ze mna nie gada. O ile mowimy o tym samotnym przemytniku co ma taka swoja mala baze nieopodal rzeki przy starym obozie
bhaal
Skoro nie gada?e? z Diegiem o przemytnikach, i nie mo?esz, a oni ci? atakuj? to ju? nic nie zrobisz.
wieczyslaw
jakis kod zeby misja dla kyro sie uaktywnila, lub wypelnila ?
Bruce
Nie.
wieczyslaw
wiec dopiszcie w solucji zeby pamietac o zagadniu diego lub kyro w 1 rozdziale bo wlasnie sie wkurwilem; ) nie po to to instalowalem. dzieki za odpowiedz
Baggio
Kyro zapewne z Tob? nie gada bo nie jeste? do ko?ca do?wiadczony. Wbij kilka poziomów, itp.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.