Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dubbing
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
rewax
nie dziala mi dubbing i dlatego mam kilka pytan:

1. ktorego gothica powinienem odpalic w GothicStarter.exe, "Gothic: Mroczne Tajemnice" czy "Gothic: Mroczne Tajemnice(poziom trudnosci)"? kiedy wlaczam ktorykolwiek z poziomow trudnosci to wlacza mi normalnego gothica.

2. jezeli mam odpalac tego "Gothic: Mroczne Tajemnice" z zolta buzka to czemu nie dziala mi dubbing?

3. jezeli mam odpalac "Gothic: Mroczne Tajemnice(poziom trudnosci) to czemu wlacza mi normalnego gothica?

przeinstalowywalem miliony razy, sciagalem, bawilem sie i na forach tez szukalem. prosze o pomoc
Bruce
?le szuka?e?. Nie wiem czemu ludzie tak uparcie instaluj? 2.02 na wersj? 1.03. Wywal 1.03 i napisz czy ci dzia?a.
rewax
sciagnalem ostatnia wersje z glownej strony poziomkaz czyli 2.01 zainstalowalem to na gothicu, pozniej playerkit, dubbing. co mam dokladnie usunac?
edit: usunalem 1.03 i nie dziala nadal
Bruce
A znasz takie s?owo reinstall? Tylko bez wersji 1.03.
rewax
zainstalowalem wersje 1.03 przed chwila, zeby zobaczyc czy moze nie zadziala, ale ciagle to samo.
i reinstallowalem tez, nie dziala
Bruce
Kurwa ma?! Umiesz czyta?? Napisa?em, ?eby? przeinstalowa? gr? oraz MT, ale bez patcha 1.03. Co ?e? si? tak tej wersji przyczepi? jak g?upi?
rewax
nie instalowalem zadnego patcha 1.03 , tylko ten najnowszy.

zrobilem tak:
1.instaluje gothic
2.instaluje mt 2.01
3.instaluje playerkit z folderu 'gothic' w program files
4.instaluje dubbing
5.kopiuje i wklejam patcha 2.02 do folderu gothica, pyta sie czy zamienic pliki, klikam tak
6.odpalam gothicstarter.exe, tam jest "Gothic: Mroczne Tajemnice(poziom normalny)" i na dole version: 2.02
odpalam to i wlacza sie zwykly gothic...


zrobilem cos zle?
Bruce
To jest cz?sty b??d. Nikt nie wie czemu tak si? dzieje. Je?li masz win7, to odpal gr? jako administrator. Innej rady na to nie mam.
rewax
mialem zla wersje mt. pewnie nie sciagalem z oficjalnej strony, ale calkowicie o tym zapomnialem tyle tych plikow bylo.
dzieki za pomoc i przepraszam za moj karygodny blad
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.