Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Niewyja?nione misje
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Lester3
Witam ponownie... jest kilka owych misji , które niby si? sko?czy?y, a nadal s? w spisie zada?.

mo?e zaczn? od tego:

- misja w której dowiadujesz si? od Radforda [ my?liwy ko?o ST ] o "przej?ciu" rudy Magów Wody... misja stoi po rozmowie z Radfordem [ czyli na pocz?tku ], a u magów wody nie ma ?adnej opcji dialogowej z tym zwi?zanej

jest na to jaka? rada?
Bruce
Tak. Gra? dalej.
Lester3
ok to w sumie jest wyj?cie...
tylko mam jeszcze 2 pytanka smile.gif
- dlaczego misja o wydarzeniach w bractwie nie znikn??a mimo i? zbieram kamienie ogniskuj?ce??

- czy po zabiciu "ogniono?cy" [ czy jako? tak ] ko?cze moj? przygod? z Pradawnymi??
Bruce
Ad 1. A gada?e? z Krukiem lub Mordragiem?
Ad 2. Solucja.
Lester3
nie mam opcji dialogowych sad.gif
Bruce
Pewnie jest ju? za pó?no. Musisz to przebole?.
Lester3
ale w solucji nie znalaz?em nic o tym.... tzn.. droga beliara ale jak gadam z innym po tym to nikt nie chce mnie zna? sad.gif wi?c co mam zrobi??
Bruce
Nie wiem jak ty, ale ja jako? w solucji znalaz?em informacje co robi? po zabiciu ogniono?cy. Poczytaj dok?adniej.
Lester3
jeszcze jedno... w tym zadaniu o rudzie j/w jest napisane ?e musz? pogada? z Cronosem... jak zwykle brak opcji dialogowych. smile.gif
Bruce
Nie doczyta?e? do ko?ca solucji. Pisze jak byk, ?e po zabiciu królowej pe?zaczy. Czyli 2-gi rozdzia?.
Lester3
aha czyli po ataku na now? kopalnie to ju? dupa? sad.gif

ehh rozumiem...

tylko jest jeszcze jedna sprawa... mianowicie po oddaniu ULU-MULU Ur-Shak-owi zmierzam do obozu ?owców Orków a tam... nie?miertelne Orki smile.gif po przeczytaniu solucji zrozumia?em ?e mam i?? do Yrpena ale nie mam ?adnej opcji dialogowej... co zrobi?em ?le?
Bruce
CYTAT(Lester3 @ Jan 30 2011, 10:23 PM) *
co zrobi?em ?le?

?le przeczyta?e?.
Lester3
pewnie sie zdziwisz al umiem czytac... hm... to w takim razie prosze powiedz tylko do kogo pojsc zeby te misje miec smile.gif ??
Bruce
Poszukaj wie?y obok obozu.
Lester3
Xardasa czy ta w obozie? bo w obozie nie moge z nikim rozmawia?
Bruce
Jednak co? omin??em w solucji. Nie pytaj si? za ka?dym razem, tylko pomy?l. I wczytaj si? w to co napisa?em w poprzednim po?cie. I od kiedy "obok" znaczy "w"?
Lester3
sorki rozkojarzony jestem bo mam egzaminy próbne smile.gif jeszcze jedna i ostatnia sprawa w ?wi?tyni ?ni?cego po zabiciu 1 szamana nie moge wbic w ziemie tego miecza czemu to bug moda czy z normalnej gry?? (pytam bo 1 przechodzi?em dawno temu)

PS dzieki za zdjecie
Bruce
Pewnie bug. Dlaczego nie wiem.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.