Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Baal Lukor-wielki problem(nie da sie przejsc gry)
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
szelus
Mam nastepujacy problem gram na 3save i bardzo ale to bardzo tego zaluje mod jest super a na wszystkie male bledy mozna przymknac oko ale moze tyle o modzie.

Doszedlem do 3 rozdzialu i zgodnie z fabula z podstawowej gry poszedlem na cmentarzysko orkow.
Po 1 wszyscy straznicy swiatynni powinni byc martwi mimo to stali sobie w miejscu.Nie moglem z nimi porozmawiac co najwyzej zabic.Po 2 gdy znalazlem druga czesc pergaminu odrazu po tym w miejscu gdzie lezala duga czesc a nie tam gdzie powinien mi to powiedziec ball lukor powiedzial ze sa tutaj jakies dziwne pisma na scianie itp poczym dal mi zwoj z teleportem.Pomyslalem sobie pewnie jakis bug i szybko poszedlem tam gdzie powinien mi to powiedziec czyli wielka sala.Zabilem pare orkow i zapisalem gre.Niechcacy zapisalem ja na 3 save po tym jak dal mi ten teleport(czyli w innym czasie niz powinien).

Tutaj pojawia sie moj problem gdy przeteleportuje sie a zaraz po tym uzyje kolowrotu baala lutora nie ma.Jak poczekam jakies 3min nagle sie pojawia niewiadomo skad ale nic do mnie nie mowi a przeciez z tego co pamietam powinien cos powiedziec.Ide dalej w glab jaskini a on ciagle za mna chodzi jedyne co moge zrobic podczas rozmowy z nim to nacisnac KONIEC.Nie atakuje mnie a przeciez sniacy powinien go omamic czy cos takiego.Nie wiem jak to naprawic za kazdym razem gdy sie przeteleportuje lukor znika.Probowalem juz uzywac kodow i robic takie rzeczy jak go zabic czy tez nim przejsc przez ta sciane ale nic nie pomaga nie wiem co zrobic i nie mam pojecia gzdie sie ten caly lukor teleportuje po mojej teleportacji.Probowalem to chyba z godzine naprawic a po wyjsciu ze cmentarzyska i wejsciu jeszcze raz wszyscy znikaja nie ma cial nie ma baala lukora nie ma nikogo to to juz wogole jest smieszne.Watpie ze mi ktos pomoze to chyba koniec mojej gry.Co jak co ale z takim bugiem nie da sie dalej grac........


Tak czy inaczej jakby ktos wiedzial jak to naprawic to prosz
e o komentarz.Moim zdaniem jest to najpowazniejszy bug w tym modzie
szelus
Sam wpadlem na rozwiazanie 5min po napisaniu posta.A wiec tak jak stalismy na srodku to on nic nie mowil a powienien na kodach wlecialem f8 w gore a pozniej spadlem na sam srodek tej sali jak sie prawie zabilem to dopiero wtedy cos sie odwiesilo i baal lukor do mniej zagadal i caly quest sie odwiesil.Naprawde dziwny bug jak szedlem na srodek to nic sie nie dzialo dopiero jak on zostal tam gdzie go zostawilem a sam polecialem f8 i spadlem na srodek to z odleglosci 20m nagle zaczal do mnie biec i chcial mi cos powiedziec tongue.gif Mozecie tego nie kasowac moze sie komus przyda w przyszlosci bo slyszalem ze juz kiedys pare osob mialo problem z tym questem
Lester3
to ja ci powiem ?e przeszed?em zwyk?ego gothica 18 razy i MT gra?em (bo przez bugi nigdy nie sko?czy?em) od pocz?tku z 25 razy i nigdy takiego buga nie mia?em... dziwne
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.