Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kolejno?? instalacji MT, a problem z win7
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Dark Soul
Witam. Pewnie ten temat by? sto razy, ale zaryzykuj? pytanie. smile.gif

Jak to jest w ko?cu z t? instalacj? MT? Niby nie ma tych patchy du?o a jednak robi si? zamieszanie.

Kiedy? mi si? uda?o zainstalowa? MT na komputerze z windowsXP, a teraz chcia?bym mie? Gothica na lapku z win7. I owszem - w ko?cu po zainstalowaniu jakiego? "fixa dla win7 z Nvidi?" Gothic si? nie wiesza i nie rozmazuje. Jednak czy ten ma?y dodatek ma jaki? negatywny wp?yw na MT? Nie udaje mi si? moda poprawnie zainstalowa? (chodzi o granie na win7). Na ko?cu instalacji i kopiowania mam kilka ikon (o playerKit nie wspomn?), takich jak: Gothic, Gothic backup, Gothic Starter, Gothic Starter mod.
Klikni?cie w ka?d? z tych ikon daje "ró?n? mo?liwo?? nie zagrania w gr?" tongue.gif. Chcia?em nawet przenie?? sejwy z po?owy rozgrywki tam gdzie mam windowsXP i podczas ?adowania si? (je?li ju? gra wskoczy do g?ównego menu) gra si? wysypuje. Bywa tak, ?e uruchamiaj?c gr? wskoczy mi menu zwyk?ego Gothica a wida? sejwy z MT (które nie chc? si? za?adowa?).
Mo?e MT nie da rady pój?? na win7?
Bruce
Standardowa rada. Przeinstaluj gothica i na czyst? gr? zainstaluj MT wraz z dwoma patchami.
Dark Soul
w paczce MT mam: instalk? MT, instalk? dubbingu i patch do dubbingu
Bruce, tobie chodzi o patch 1.03 i 2.02? Przecie? tak robi?em... sad.gif No i jeszcze je?li u?y? patch 2.02, to jak rozrzuci? te foldery?
Bruce
I ty si? dziwisz, ?e ci nie dzia?a. Którego wyrazu nie rozumiesz ze zdania "Nie ?ci?ga?"?
Dark Soul
spokojnie Bruce, ta "nie ?ci?galna" wersja dzia?a?a mi na winXP

teraz zainstalowa?em wg twoich zalece? i co? Gothic si? rozmazuje, czyli potrzebny ten ma?y dodatek dla win7
poza tym menu gry powiadamia mnie o podstawowej wersji gry, natomiast w trakcie dalszej rozmowy z Diegiem przy placu wymian jest mowa o przemytnikach, czyli jednak MT dzia?a, tyle, ?e o tych przemytnikach mówi bez s?ów - z tego rozumiem, ?e jednak musi by? patch do dubbingu :|
mo?e mieszkam na ?yle wodnej, mo?e to wina Samsunga, ale nie jest to standardowa instalacja biggrin.gif
stare sejwy sobie daruj? sad.gif
Bruce
Jak masz win7 to uruchamiaj jako instalator. Je?li chodzi o grafik?, to podzi?kuj nvidii. Spróbuj zainstalowa? najnowsze stery. Jaki patch do dubbingu? Dubbing ?ci?gasz i instalujesz oddzielnie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.