Help - Search - Members - Calendar
Full Version: proble z kopaczem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
boski1
Mam wersje najnowsz? 1.08 i znalaz?em trzech kopacz tego u alchemika ko?o obozu i w obozie lecz wcze?niej ju? by?em u nex tam jak si? p?ynie t? rzek? a teraz go nie ma i wbija?em kody itp a jak go zabijam i jak biore ekwipunek to nie idzie mi nic do notatnika co mam zrobi? prosz? o odpowied?
dawido312
Najnowszy patch to jest 2.02 (1.08 do MT w ogóle kiedykolwiek powsta?? No, chyba ?e chodzi o wersj? gothic'a, tam chyba by?o co? takiego) , to po pierwsze. Po drugie Nix'a potrzebujesz tylko pa?ki, po zabraniu jej z ekwipunku nie ma ?adnego wpisu w dzienniku, je?li poszed?e? do wszystkich kopaczy, porozmawia?e? z nimi i masz pa?k? Nix'a wracasz do Kruka. Po trzecie: Twoje b??dy - zanim wkleisz tre?? posta wrzu? go do wordpad'a on podkre?la b??dy, lub zainstaluj Mozille Firefox, ona tak?e podkre?la b??dy (Je?li jest taka opcja zaznaczona) to taka pro?ba ode mnie, bo a? w oczy razi "ekfipunek" dry.gif
Bruce
CYTAT(dawido312 @ Jan 4 2011, 09:13 PM) *
Po trzecie: Twoje b??dy - zanim wkleisz tre?? posta wrzu? go do wordpad'a on podkre?la b??dy, lub zainstaluj Mozille Firefox, ona tak?e podkre?la b??dy (Je?li jest taka opcja zaznaczona) to taka pro?ba ode mnie, bo a? w oczy razi "ekfipunek" dry.gif

Ale ja nie prosz?. Pisz poprawnie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.