Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z runami
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Xellos
Witam.Jestem w 4 rozdziale,przeszed?em pradawnych po stronie Innosa(za mistrza wybra?em Shergara),jestem przywódc? obozu przed kopalni? i mam powykonywane inne duperele.I mam problem z runami ,a tak?e i z kryszta?ami.Mój problem polega na tym, ?e runy i kryszta?y znikaj? mi z ekwipunku.Z kryszta?ów to Smoczy Poca?unek(chyba tak si? pisze) i Poca?unek ?mierci.Wszystkie inne zostaj?(nawet Zamie? Lodowa).Z run zostaj? mi teleportery i ta runa od smoka.
Mo?e mi kto? napisa? co si? dzieje?Czy to jest bug,czy tak ma by? czy co innego?

P.s. Te szczegó?y wy?ej poda?em na wypadek gdyby by?y potrzebne.A wersj? MT to mam 2.01

Z góry dzi?kuj?.

P.S.2 Jak by? ju? taki temat to przepraszam.

P.S 3 Chcia?bym zada? jeszcze kilka pyta? aby nie spamowa?.

1.Do czego s?u?? poziomki?
2.Co to Easter Room i jak tam si? dosta??
3.Czy Kostka zamiany tak?e jest losowo "zrzucana"
4.Czy te wy?ej pytania tycz? si? wersji 2.00,2.01 i 2.02?Czy mo?e wszystkich?
DJBDM
CYTAT(Xellos @ Nov 27 2010, 10:26 PM) *
P.S 3 Chcia?bym zada? jeszcze kilka pyta? aby nie spamowa?.

1.Do czego s?u?? poziomki?
2.Co to Easter Room i jak tam si? dosta??
3.Czy Kostka zamiany tak?e jest losowo "zrzucana"
4.Czy te wy?ej pytania tycz? si? wersji 2.00,2.01 i 2.02?Czy mo?e wszystkich?


1/2.S? zwi?zane z konkursem, polega on na tym, aby odnale?? i wej?? do Easter Room-a
3.Kostka zmiany te? jest chyba zwi?zana z konkursem i zmienia losowo gildi? i tak, jest losowo rozrzucana.
4. 2.01 i 2.02 (nie jestem pewien)
Xellos
To konkurs dalej trwa?
DJBDM
Z tego co wyczyta?em to zosta?o ju? tylko trzecie miejsce i jak kto? go szybko nie zajmie to Bruce je b?dzie mia? biggrin.gif
Xellos
Ok dzi?ki za pomoc.Mam nadzieje ?e znajdzie si? trzecie miejsce i napisz? jak tam wej?? ;].A teraz czekam na modderów na wyja?nienie mojego problemu.
SilverKnight
Bo po u?yciu tych ryszta?ów masz w notatniku zapis i jak u?ywa?e? tych kryszta?ów to musia?o ci wyskoczy?
"Moc Kryszta?u wyczerpa?a si?" wtedy idziesz do pradawnych i tak dalej. Pami?taj musisz zna? zaklinanie kryszta?ów.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.