Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wyspa Uriziela
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
kwiatolec
Czy da si? zabi? Arcykap?ana Beliara?

Co daje bro? Po?eracz Dusz? (nie pami?tam gdzie j? zdoby?em, ale chyba na wyspie Uriziela)
Geralt
CYTAT(kwiatolec @ Nov 27 2010, 01:38 PM) *
Czy da si? zabi? Arcykap?ana Beliara?
Nie pami?tam...

Co daje bro? Po?eracz Dusz? (nie pami?tam gdzie j? zdoby?em, ale chyba na wyspie Uriziela)

To bro? aby j? walczy? musisz by? mistrzem albo guru broni jednor?cznej potem zdobywasz piecz?? i 4 kamienie ?ywio?ów.. taka fajna bro? biggrin.gif
faza
CYTAT(kwiatolec @ Nov 27 2010, 02:38 PM) *
Czy da si? zabi? Arcykap?ana Beliara?


tak, da si?, tylko trzeba mie? troch? szcz??cia, par? golemów i jak?? bro? obuchow? (ja osobi?cie u?y?em M?ota Beliara czy jako? tak tongue.gif)
Tizgar
Urizielem mo?na go ?ci?gn?? lub fala mnie si? uda?o bez problemów
kwiatolec
Ale co do Po?eracza to to by? taki miecz z kling? w kszta?cie p?omienia i by? du?o warty, ale nie mia? ?adnych stat. Na pewno nie ten od ?ywio?ów.

A za zabicie tego arcykap?ana co jest oprócz exp.? Jak ja go z ulepszonego miecza od Pradawnych nawala?em, to nic mu nie odbiera?o ?ycia(robi?em to w 2 czy 3 rozdziale)
Tizgar
Exp no i 1+ ork do statystyk tongue.gif

Po?eracz Dusz = Miecz ?ywio?ów

To to samo
kwiatolec
Co do Po?eracz Dusz, czy jak go tam zwa?, to pilnowa? go arcykap?an Beliara. I ten miecz nie ma podanych obra?e? lub si?y, albo tych dwóch rzeczy.
Czy kto? móg?by opowiedzie? mi co jest w nim fajnego?
Geralt
CYTAT(kwiatolec @ Nov 28 2010, 02:48 PM) *
Co do Po?eracz Dusz, czy jak go tam zwa?, to pilnowa? go arcykap?an Beliara. I ten miecz nie ma podanych obra?e? lub si?y, albo tych dwóch rzeczy.
Czy kto? móg?by opowiedzie? mi co jest w nim fajnego?

Nie prawda miecz jest u Uriziela przy ciele jak go zabijesz a mieczyk jest fajny bo bije ?ywio?ami np ogniem ale pierw trzeba go na?adowa? ^^
Xellos
A czy ten miecz przy tym kap?anie to nie czasem Krzyk Pot?pie?ca?
macios96
Tak ten miecz przy Kap?anie to Krzyk Pot?pie?ca
Xellos
Czyli tak jak my?la?em.A i uwaga dla innych.Niewa?ne jaki dobry jest ten miecz da si? go za?o?y? b?d?c tylko i wy??cznie po stronie Beliara.
kwiatolec
A trzeba zabi? tego arcykap?ana, jak si? jest po stronie Beliara czy jest gadka i ci go daje?
Bruce
Nie ma ?adnej gadki i prawdopodobnie on atakuje ka?dego. Cho? pewno?ci nie mam co do atakowania.
macios96
CYTAT(kwiatolec @ Dec 6 2010, 03:14 PM) *
A trzeba zabi? tego arcykap?ana, jak si? jest po stronie Beliara czy jest gadka i ci go daje?


Nie trzeba go zabija? i kole? atakuje ka?dego
kruczek
JA mam nast?puj?cy problem. Jestem na tej wyspie Uriziela, gadam ze smokiem wype?niam misje. Zabijam tego Dick Advo, podchodze do Uriziela no i gadam z nim potem przenosi mnie na ta fina?ow? walk?. Wchodze na t? aren? i nic si? nie dzieje Uriziel kl?czy na Pentagramie, jak do niego strzelam z kuszy to nic. Nie pokazuj? si? ?adne szkielety ani golemy. Prosz? o pomoc.
macios96
CYTAT(kruczek @ Feb 19 2011, 10:07 PM) *
JA mam nast?puj?cy problem. Jestem na tej wyspie Uriziela, gadam ze smokiem wype?niam misje. Zabijam tego Dick Advo, podchodze do Uriziela no i gadam z nim potem przenosi mnie na ta fina?ow? walk?. Wchodze na t? aren? i nic si? nie dzieje Uriziel kl?czy na Pentagramie, jak do niego strzelam z kuszy to nic. Nie pokazuj? si? ?adne szkielety ani golemy. Prosz? o pomoc.


Te? tak par? razy mia?em , jak pierwszy raz gra?em to musia?em gr? par? razy wczyta? i dopiero wtedy podzia?a?o
rebalance
jaka jest muza w walce na arenie beliara z urizielem unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.