Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MT nie dzia?aj? na Windows 7 x64
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
konsacz
Witam. Mod mroczne tajemnice po zainstalowaniu i uruchomieniu dzia?a u mnie bardzo wolno, przy czym obraz na ekranie si? powiela i cz?sto nie mo?na wywo?a? menu gry i dochodzi do zawieszenia si? systemu. Natomiast podstawowa wersja gry po zainstalowaniu najnowszych sterowników graficznych nvidii dzia?a bez problemu. Jak naprawi? ten problem?
DJBDM
Poszuka?em troch? na forum i znalaz?em podobny temat, jest tam kilka rozwi?za? które tutaj wklej?:

"Powodem problemu mo?e by?:
-System 64-bitowy
-Z?e stery do grafy (ew. z?a [czyt. niekompatybilna] grafa xD) "

"Problem pojawia si? na komputerach z kartami nvidi i windows 7. Na dzie? dzisiejszy prawdopodobnie winne s? sterowniki nvidi bo na radeonach gra dzia?a. Dotyczy to gothic 1, 2, noc kruka, i ich modów. Na oficjalnym forum nvidi opisane jest to dok?adnie. Niestety nie pogramy sobie do puki nie b?dzie dobrych sterowników. Jak kto? ma mocnego kompa mo?na próbowa? zagra? na wirtualnej maszynie ale szczerze powiem ze nie jest to przyjemne granie albo zainstalowa? starszy system np. XP"

"problem w Gothicu na win 7 z nvidi? jest ju? rozwi?zany oto link do tej strony na której jest ju? podany link do instalki patcha : http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?...698&page=20 je?li kto? chce mo?e poczyta? od samego pocz?tku.Jest tu par? sposobów ja najbardziej polecam ten z instalatorem dopóki nvidia nie wyda dobrych sterów.Pozdrawiam "

Mam nadziej? ?e to pomo?e ;]
warsaw
Zainstalowalem najnowszy sterowniki do karty grafy mam GTS 250 i dalej mam problem taki ze scina sie (probowalem compatybilnosc win xp) dalej nie dziala. zainstalowlem wszystkie patche dodatki do gry i dalej nic. oprocz scinania sie to nie mam litery polskie (jestem w ameryce). filmy na poczatek gry, jest dzwiek ale nie ma obrazu. a podczas gry scina sie i jak inna osoba gada to textury sie pieprza i wogole nie da sie grac. sterownik do grafy mam 260.99 czyli najnowsze. prosze o pomoc.
DJBDM
No có?, tutaj to ja Ci raczej nie pomog?, poszukaj na forum, by?o o tym kilka tematów mo?e co? jeszcze znajdziesz lub kto? inny Ci pomo?e.. Ja teraz te? mam Win 7 x64, karta GeFORCE GT 430 a W Gothic-u bez MT te? nie mam intra i tego loga piranha bytes. (tak jak mówisz - jest d?wi?k ale obrazu nie ma) Czekam teraz na ostatni? wersje moda i zobacz? jak b?dzie wygl?da? sytuacja.. W zwyk?ym Gothic-u nie mam tego problemu z teksturami i wieszaniem si? gry.. A komputer mam Angielski a polskie znaki chyba mam.. (zaraz jeszcze sprawdz? bo nie jestem pewien) Ale podczas instalowania innej gry ich nie mia?em wi?c sprawdz? jeszcze na wszelki wypadek.. (by? mo?e ten problem jest tylko na Gothic-u z MT) ale jeszcze wol? to sprawdzi?.. No có?, powodzenia z Gothic-em wink.gif

Edit: Sprawdzi?em, w zwyk?ym Gothic-u jednak s? Polskie znaczki ;]

Edit 2: Intro jednak te? dzia?a..
warsaw
wiem co juz nie tak, nawet po zainstalowaniu sterownika do gts 250 (ten co pisze na nvidia ze poprawia kompatybilnosc z gotikiem i inne gry), zmineilem se karte graficzna na starsza (geforce 7300 LE) i dziala mi gothic z wszystkimi updatami i dubbing perfekt. czyli to nie kwestia windows 7 tylko karty graficznej jest za dobra, na szczescie trzymalem se ten stary na wszelki wypadek mi nowy sie zjebie. wiec jak macie starsza karte to macie dobrze. niewiem czy z 8xxx czy 9xxx dzialaja z tym tez, ale pamietam mialem 9800 gt i dzialao z MT 1.3 wiec to tylko te wyzsze grafy. mam na dzieje ze to pomoglo.
macios96
Czyli z GF GTS220 b?d? problemy z MT ?
Bruce
Akurat nvidia pokpi?a spraw?. Na nowszych kartach stare gry mog? nie chodzi?. Co prawda s? sterowniki, ale czy zadzia?aj?, to sprawa indywidualna. Ja na szcz??cie mam Radeona i ten problem mnie nie dotyczy tongue.gif
DJBDM
W?a?nie se zainstalowa?em MT. do 2.02 ?eby sprawdzi? jak b?dzie dzia?a? a rezultat jest taki jak mniej wi?cej na tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=SnYzQEO54Eo
Oczywi?cie Gothic starter w??czam jako administrator i niby wszystko ok w menu, ale w grze s? tylko nowe lokacje (bez NPC). Sam ju? nie wiem czy to wina kolejno?ci instalacji (instalowa?em wszystko z góry do do?u (2.01/Dubbing/2.02/Ten patch co naprawia wysypywanie si? do Windowsa/Player Kit.)) czy Karty Graficznej, po ustawieniu detali tekstur i modeli 3D na minimalne jedynie Intro normalnie chodzi (nie mam poj?cia co to mo?e mie? wspólnego z intrem ale pomog?o - W Gothic-u 2.02 intro nie chodzi?o a na normalnym tak)
Odno?nie polskich znaczków to na MT mi te? nie chodz?.. (zamiast "?" jest "3" ect.)

Czyli podsumowuj?c Win 7 64 bit + Nvidia + Gothic + MT = Problem a jak kto? znajdzie rozwi?zanie (poza wymian? karty Graficznej) to b?d? wdzi?czny ;]
SilverKnight
Chyba wiem o co chodzi!!!
SilverKnight
Pobierz wszelakie mo?liwe patche. Ja te? mam Win7 x64 i nie mam problemów. Oczywi?cie mam patche.
Chocia? mi podstawa G1 sie nie chcia?a w??czy?!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.