Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Resp przeciwników w 2.02
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Szneks
Witam s?ysza?em, ?e w wersji 2.02 tego to spania?ego moda zosta? usuni?ty resp przeciwników. Jak na razie gram na poziomie ?atwym i nie mia?em ?adnego respa i chcia?bym si? dowiedzie? na czym on dok?adnie polega.
dzikus
Przeciwnicy respia sie chyba co akt.Ale pewien do konca nie jestem.A w poprzednich wersjach bodaj?e potworki co dzie? sie odradza?y
Szneks
Heh a mia?em nadziej?, ?e stworki b?d? si? respi?y co ok. 5 dni. Tak to sobie nie poexpie.
Souler
Drogi panie Szneksie, by?o swego czasu w MT, ?e stworki losowo si? odradza?y, lecz zosta?o to usuni?te, gdy? niektóre s?absze kompy lagowa?y i si? wiesza?y, gdy by?o 30 bestii na ekranie. No i gra stawa?a si? za trudna, szczególnie, je?eli walczy?o si? z wrogiem równym sobie, a wcze?niej nie by?o jak trenowa?...
Szneks
Nie chc? zak?ada? nowego tematu, wi?c napisz? to tutaj. Mam jeszcze pytanie odno?nie ilo?ci "expa" potrzebnego na level. Czy na ?atwym poziomie nie jest zwi?kszona owa ilo?? lub na poziomie trudnym zmniejszona? Zastanawiam si?, poniewa? na 7 poziom potrzebuj? 22000. Wydaje mi si?, ?e to za du?o. Mam te w?tpliwo?ci, bo mój kolega opowiada?, ?e na trudnym poziomie "exp" o wiele szybciej leci. Tak?e mam pytanie odno?nie zabójców, mój kolega opowiada? mi, ?e je?li k?adziesz si? spa? atakuj? ci? zabójcy. Wyskakiwa?o mi cz?sto po ?nie "zosta?e? zaatakowany", ale nigdy nie widzia?em tego zabójcy. Po prostu wstawa?em z ?ó?ka i szed?em dalej. "BUG"?
Souler
Na wszystkich poziomach trudno?ci jest zwi?kszona ilo?? do?wiadczenia potrzebna do lvl upa. A co do zabójców, prze?pij si? w obozie przemytników, je?li cie zaatakuje, to pewnie zobaczysz trupa nad ranem smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.