Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z Instalacj? :(
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Gemboj13
Witam, Jestem nowy na forum, wi?c prosz? o wyrozumia?o?? tongue.gif

Wi?c tak. Mój problem tkwi w niewiedzy, czy mam zainstalowa? tylko v. MT 2.02 z dubbingiem na czystego Gothica 1,
czy mam napcha? wcze?niejsze wersje typu 1.01 , 1.03 biggrin.gif

Prosz? o szybk? odpowied?, bo mo?e ona zmie?ci? si? w jednym po?cie tongue.gif

P.S.

Prosi?bym o instrukcj? przebiegu instalacji typu

- Gothic 1
- MT ...

By?bym wdzi?czny za pomoc biggrin.gif
Souler
Chyba najlepiej zacz?? od 2.01, a potem 2.02 z dubbingiem.
Bruce
Najlepiej to poczeka?. Prawdopodobnie w ten weekend Fenix naprawi stó? alchemiczny. Wtedy nawet najwi?ksi idioci b?d? wiedzieli co instalowa?.
Gemboj13
A da?o by rade da? MT 2.02 na torrenty albo chomikuj??? Bo z megaupload i hot file b?dzie mi si? ?ci?ga?o przez 23 godz ;/

I mam jeszcze jedno pytanie. Jak najszybciej mog? si? dowiedzie? podczas gry, ?e dobrze zainstalowa?em moda? Tzn. Menu jest zmienione, zamiast Diego podbiega Wrzód tongue.gif Mam nadzieje, ?e wiecie o co mi chodzi xd
SilverKnight
Kolor otoczenia. Mi?dzy innymi trawa oraz bariera ( Jest ona czerw. a nie nieb. )
Bruce
Na chomikuj nigdy nie b?dzie. I niech r?ka boska broni kogo?, kto tam wrzuci moda. Co do torrentów, poszukaj na torrenty.org. Tam powinno by?.
Lester3
powiem ?e megaupload [czy jako? tak] faktyczne d?ugo ale na hotfile nie ma co narzeka? w 25min ?ci?ga ale moja skromna osoba mówi smile.gif iz powinni?cie da? link lub za??cznik na g?ównej na torenty taj jak hot file i mega... to tylko wskazówka znaj?c ?ycie si? nie dostosujecie smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.