Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z Woln? Kopani?
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Bladow90
Siema, nie mog? odbi? wolnej kopalni z Gornem, poniewa? gdy wchodz? do Wolnej Kopalni to wyskakuje b??d ?e "program przesta? dzia?a?" ... wtf? Mam Gothic MT 2.01 z dubingem.
macios96
CYTAT(Bladow90 @ Oct 16 2010, 10:00 AM) *
Siema, nie mog? odbi? wolnej kopalni z Gornem, poniewa? gdy wchodz? do Wolnej Kopalni to wyskakuje b??d ?e "program przesta? dzia?a?" ... wtf? Mam Gothic MT 2.01 z dubingem.



Zacznij gr? od nowa albo wczytaj gr? zanim poszed?e? do Wolnej Kopalni
Lester3
ja mia?em podobnie i mimo wczytania gry... dupa a to do?? daleko i g?upio znowu zaczyna? gr? od pocz?tku
Mechmed
u mnie z kolei mimo podania has?a kosa( i ca?a reszta ej ha?astry) s? wrogo nastawieni. co prawda kose i quentina mog? nastawi? urokiem ale normalnie chyba samo has?o powinno wystarczy? kto wie od czego to zale?y?
Lester3
to chyba nie ten temat kolego smile.gif
xbartix1995
ja z woln? kopalni? mia?em problem ze jak po rozmowie z tarokiem jak znalaz?em lekarstwo poszed?em poszuka? sk?adników do ulu mulu. Gdy wychodzi?em z kopalni by?o wczytywanie i gra si? wy??czy?a co mam robi?? chyba lepsze by by?o u?ycie story helpera. dry.gif
Mistrzu
xbartix podpowiem ci patrz na date postów!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.