Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gothic Mroczne Tajemnice.EXE
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Pork2
Mo?e finaln? wersj? zrobicie w formacie .exe , a nie .Mod ?eby to wygl?da?o bardziej realistyczniej na dodatek.
Bruce
Wiesz, taki jest plan. Ale póki co Fenix zapad? si? pod ziemi?.
Tizgar
I tak w sumie mt stanowi ju? prawie pe?noprawny dodatek bo gracze nie wyobra?aj? sobie g1 bez mt, podobnie jak granie w g2 bez nk niema sensu.
Pork2
Tizgar mo?e masz racj?, ale wersja .Exe sprawi ?e to b?dzie jeszcze bardziej prawniej dodatek.
Pork2
Od razu przepraszam za double post ale ten temat ju? dawno nie by? odwiedzany, Wi?c chcia?em si? spyta? czy s? ju? jakie? korki w stron? wersji .EXE
xardiman
siema mam problem z zainstalowaniem player-kita jak biore next i na nast. stronie jest to instaluj a ja nie moge go wcisnac bo jest szare anie czarne licze ze ktos pomoze sad.gif
Bruce
?cie?ka musi by? ta sama co gothic. Jak wci?? nie dzia?a i masz win7, to uruchom playerkita jako administrator.
xardiman
wciaz nie dziala ci nie mam W7
Bruce
Jest taka opcja edytuj (+1 warn). ?ci?gnij playerkita z innego ?ród?a.
xardiman
a czy gothic MT Zaczyna sie tak jak normalna jedynka?
nieee!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dziala mi znowu :/ zamiast moda wlacza mi sie normalna gra sad.gif
Bruce
2-gi warn. Nie pisz postów pod rz?d, tylko je edytuj. A jakie masz menu w grze?
xardiman
juz mi dziala
Zeus
no ale mi nie dzia?a sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.