Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wolna Kopalnia
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Poziomek
Siema, mam problem z Woln? Kopalni?. Wszed?em do niej z Gornem, zabi?em stra?ników na pocz?tku i zapisa?em. Niestety potem gdy chc? zapisa? wy??cza mi gr?, tak samo jest z wyj?ciem z kopalni.Co musz? zrobi?? Gr? przeinstalowywa?em 3 razy. Mam najnowszy patch i dubbing. Nie mam zainstalowanych innych modów. Z kodami troch? gra?em ale NIE NA SWOJ? KORZY??, po prostu wskrzesza?em debili od ?owców orków którzy sami si? zabijali spadaj?c z wie?yczek. Gram na poziomie normalnym. Pomo?e mi kto?? ;p
Bruce
Na pewno wzi??e? now? gr??
Poziomek
Nie rozumiem. Now? gr? w??czy?em na pocz?tku, w 3 nowych gothicach tylko przerzuci?em mój save, je?li o to chodzi. Nie chc? gry przechodzi? od nowa, mam na liczniku 34h. ;d
Bruce
W?a?nie dlatego masz tego buga. Przy nowym patchu musisz mie? now? gr?,
Poziomek
Ale pierwsze wgra?em patcha a dopiero potem zacz??em gra?. Mo?na to jako? naprawi?? Chcia?bym uko?czy? gr?.
Bruce
Tak jako? niekoniecznie. Niestety, musisz zacz?? gr? od nowa.
Poziomek
Tak po prostu? M?czy?em si? 34h, zrobi?em chyba wszystkie nowe questy i teraz mam ulec jakiemu? b??dowi? Na pewno nie da si? tego naprawi?? Jakim? teleportem z kodów czy czym?? Jako? nie widzi mi si? przechodzenie tego jeszcze raz, i tak niektóre questy fartem uko?czy?em.
Souler
Niestety, ca?o?? posz?a w b?oto.
Poziomek
Troch? o tym wieczorem my?la?em. Jestem w pewnym miejscu w kopalni i mam tam zapis. Je?li pójd? dalej to gra si? zbuguje, a je?li si? cofn? to dam rad? wyj??. Da?oby si? u?y? jakiego? kodu na ?mier? wszystkich przeciwników w kopalni, stworzy?bym ko?o siebie Tarroka i jego lekarstwo, odda? mu je i od razu sk?adniki na Ulu-Mulu. Wskrzesi?bym jeszcze Gorna i wyszed? z kopalni. Stra?nicy martwi i mam Ulu-Mulu. To jest wykonalne?
macios96
Chyba tak
Spróbuj teraz wyj?? z kopalni biggrin.gif
Poziomek
Wiem, ?e je?li nie pójd? dalej to mog? wyj??. Zna kto? kod na Tarroka, jego lekarstwo, j?zyk ognia i ?mier? wszystkich na mapce, oczywi?cie je?li takie s?. ;d
Geralt
Wpisz w google.... jeste? cienki ?e bez kodów nie dasz rady ?
Poziomek
Brak mi s?ów... Przeczytaj ten temat od pocz?tku i zadaj to samo pytanie. Bez kodów nie dam rady przej?? tej kopalni.
macios96
Kod na Tarroka : insert freemineorc
lekarstwo : insert orcmedicine (nie jestem pewny)
Ognisty Jaszczur : insert fire waran (wystarczy ze zabijesz jaszczura i masz j?zyk)
A na ?mier? wszystkich na mapce kodu nie ma
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.