Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Podzi?kowanie dla Poziomek (PoziomkaZ) !
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Baggio
Chcia?bym serdecznie i z ca?ego serca podzi?kowa? za Mroczne Tajemnice!

Mi?e i d?ugie chwile, które dodali?cie do Gothica nie mog? zapomnie?, pó?niej wersja 2.0 i ten dubbing, "Bóg wam zap?a?" ! xD

Drodzy gracze, zagrali?cie w ich arcydzie?o i zapomnieli?cie o nich?!

Ju?, raz, raz, ka?dy ma tu teraz podzi?kowa? Poziomka'?OM za moda!:)

Dzi?kujemy! smile.gif
faza
Tak... zagrali?my Wasze dzie?o, a nawet Wam nie podzi?kowali?my, sam nie wiem dlaczego na to nie wpad?em tongue.gif, wi?c dzi?kuj? za to, ?e po?wi?cili?cie swój cenny czas by przypomnie?, ?e w Gothic'a mo?na jeszcze gra? i za wiele godzin wspania?ej zabawy. A na ko?cu, ?ycz? Wam jeszcze lepszych modów od MT (o ile zamierzacie jeszcze co? tworzy? xD).
Souler
Mnie cieszy, ?e Boss Fight z Urizielem jest pi?kny, i za to g?ównie dzi?kuj?.
macios96
Masz racje kolego nikt oprócz ciebie nie pomy?la? o podzi?kowaniach do których si? do??czam
Szczególnie mi si? podoba? podziemny ?wiat Obóz z Kopalni

I jeszcze jedno : Mroczne tajemnice rz?dz? !!!!
dzikus
No co tu duzo napisa?,ja te? dzi?kuje smile.gif i mam nadzieje ?e nie porzucicie moddingu Gothica na rzecz innych gier np Wied?mina.Mam nadzieje ?e kiedy? b?dzie nam dane zagra? w MT 2 ;] Pozdrawiam
bhaal
Jak wszyscy to wszyscy tongue.gif. Ja te? dzi?kuj? Wam z moda bo jest naprawd? super. Szacun!
Werewolf
Tak?e dzi?kuj? za moda, ale ju? dawno dzi?kowa?em na komunikatorach internetowych wink.gif
krysian24
Hmmm... Co tu du?o mówi?. Gra naprawd? wspania?a; a to ?e troch? zapomnieli?my Wam podzi?kowa? to bardzo przepraszamy... Aha i teraz

DZI?KUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif
i pozdro dla Was!!
DJBDM
Thanks ;]
Smolo
Równie? do??czam si? do Podzi?kowa? - wspania?y mod. Za ponad 100h(w grze) sp?dzonych nad starym, ulepszonym Gothiciem... Za ca?o??, nawet za te niektóre ma?e bugi tongue.gif - bo przez to jeszcze podniesiony zosta? poziom trudno?ci, a to bardzo lubie.
Damianj1290
Najlepszy mod !!! xD dzi?ki
ishtar
lepiej pozno niz wcale, gram od nie dawna w 2.02 i jest genialny, pozdrawiam tworcow modu.
Grevial
Dzi?ki wam wielkie. Mroczne Tajemnice to najlepszy mod do Gothica. Ten klimat kiedy gra?em pierwszy raz w Mroczne Tajemnice. Niezapomniane. smile.gif Powodzenia!!
Zakk777
Ja te? dzi?kuj?. Mo?e kiedy? w ko?cu przejd? w ca?o?ci. Tak by?em poch?oni?ty marudzeniem o buga z rud? na arenie ?e nie zauwa?y?em w?tku. Gra jest ?wietna. Szacun dla ludzi, którzy maj? ten typ poczucia humoru i programistów wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.