Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hybryda w mt
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
TheDes
Chce zrobi? hybryd? maga-wojownika w mt i mam takie pytanie: Czy mo?na najpierw doj?? do magów ognia, a pó?niej do obozu przed kopalni?? (chodzi mi o PD z questów ;]). Czy (je?li mo?na doj??) istnieje taka mo?liwo??, ?ebym po doj?ciu do nich mog? si? uczy? u magów ognia? I czy wgl op?aca si? dochodzi? do magów? Mo?e doj?? do stra?ników kopalni, a kr?gów nauczy? si? od pradawnych?
Bruce
Mo?na, ale nieco inaczej. Trzeba tutaj wykorzysta? bug z podstawki. Jak Thorus pyta si? gdzie chcesz si? do??czy? wybierasz magów ognia. Gadasz z Corristo, ale nie idziesz za nim, tylko od razu do Thorusa i wybierasz stra?. Potem do stra?ników przed kopalni?, a po wykonaniu wszystkich zada? idziesz do magów. Je?li jeste? typem kolekcjonera, to do magów przy??czasz si? w 3 rozdziale po zakupie wszystkich zbroi. Potem standard. Przy??czenie si? do magów wody i 6 kr?g u Xardasa. Mo?esz pój?? na skróty i nauczy? si? 5-ciu kr?gów u Pradawnych, a 6-go u Xardasa.
TheDes
Niezbyt mi si? u?miecha u?ywanie bugów. Czy magowie ognia maj? jakie? dodatkowe questy? Mo?e po prostu do??czy?bym do stra?ników, a pó?niej by? magiem u pradawnych? Ale wtedy znowu odpada doj?cie do magów wody w 4r, bo z obozu przed kop. nie wyrzucaj? po zawaleniu si? kopalni. A wi?c jeszcze jedno pytanie: Czy magowie ognia po do??czeniu do nich maj? jakie? questy? To samo pytanie o magów wody, po do??czeniu do nich po 4 rozdziale.
Bruce
Nie maj? nic nowego. Mo?esz te? zrobi? kombinacj? mag ognia->stra?nik przed kopalni?. Ale wtedy nie b?dziesz magiem wody i 5 kr?gu nauczysz si? tylko u Pradawnych.
TheDes
By? mo?e ?le pytanie zada?em w pierwszym po?cie. ;] "Mo?esz te? zrobi? kombinacje mag ognia->straznik przed kopalni?.". Je?li po wyj?ciu z kopalni do??cz? si? do magów ognia, to b?d? móg? pó?niej do??czy? si? do stra?ników kopalni? (nie u?ywaj?c ?adnych bugów) To mia?o by? w?a?nie g?ówne pytanie tego tematu ^^ Chodzi mi g?ównie o ten klimacik z do??czaniem si? do magów ognia ;]
Bruce
Bez najmniejszego problemu. Mo?esz do nich do??czy? bez wzgl?du na posiadan? gildi?. Ale z tego obozu nie wylecisz, wi?c magiem wody nie zostaniesz. Ale nauka 6-go kr?gu u Xardasa b?dzie mo?liwa.
DJBDM
A czy mo?na by tak:

Cie? ---> Stra?nik ---> (Wykonanie Questa na zostanie dowódc? obozu przed kopalni?) ---> Stra?nik z obozu przed kopalni?. ?

I jeszcze jedno pytanie przy okazji odno?nie ju? zwyk?ego Gothica:

Gdy Cie ju? wywal? z SO, to jak zrobi? ?eby zamiast zostania Magiem Wody by? Najemnikiem?

EDIT: (Przez przypadek napisa?em "NO" zamiast "SO")
Bruce
Taka kombinacja jest mo?liwa. Do Obozu przed kopalni? zostajesz przyj?ty bez wzgl?du na posiadan? gildi?. Co do Najemnika, to w SO musisz by? Stra?nikiem.
Xellos
?eby nie spamowa? nowym tematem mam pytanie.Zacz??em szkodnikiem ,potem najemnikiem,stra?nikiem kopalni i Przywódc?.Potem poszed?em do pradawnych i wybra?em na mistrza Shergara.Jedyna opcja nauki magii by?a u Gardhara(mag w obozie przed kopalni?).
I mam pytanie czy w ogóle chcia?by mnie kto? nauczy? kr?gów?Bo chcia?bym sobie zrobi? hybryd? wojownik-mag i póki co nie mog?.
DJBDM
Z tego co pami?tam to jeden z pradawnych (ten który na pocz?tku wygl?da? jak smok) mo?e Cie nauczy? chyba do 4 lub 5 kr?gu magii (pewno?ci nie mam bo gra?em wtedy w wersie 1.3 i pono? troch? si? zmieni?o)
Xellos
DJBDM gdyby Algirion mnie naucza? nie by?oby problemu.W 1.3 uczy? mnie kr?gów ale tutaj widz? ?e cosik zmieniono.

Edit.Aha przypomnia?em sobie.Wpad?em na pomys? z kostk? zamiany.Zanim j? znajd? przywo?am j? kodami(zmieni? gildie na magów wody) i sprawdz? czy tam b?d? uczy?.
Edit2 Nie znalaz?em koda na kostki:/B?d? j? musia? znale?? w grze
DJBDM
CYTAT(Xellos @ Nov 28 2010, 08:46 PM) *
DJBDM gdyby Algirion mnie naucza? nie by?oby problemu.W 1.3 uczy? mnie kr?gów ale tutaj widz? ?e cosik zmieniono.


Wiem, dlatego napisa?em ?e pewno?ci nie mam...

CYTAT(Xellos @ Nov 28 2010, 08:46 PM) *
Edit.Aha przypomnia?em sobie.Wpad?em na pomys? z kostk? zamiany.Zanim j? znajd? przywo?am j? kodami(zmieni? gildie na magów wody) i sprawdz? czy tam b?d? uczy?.
Edit2 Nie znalaz?em koda na kostki:/B?d? j? musia? znale?? w grze


Nie dziwie si?, w ko?cu jest zwi?zana z konkursem (chyba) rolleyes.gif
Bruce
Algirion jest nieco zmieniony. Uczy 5 kr?gów magii jak dotychczas, ale dopiero wtedy jak zostanie si? jego uczniem.
Xellos
Czyli nie ma szans na zostanie hybryd??
Bruce
Nie we wczesnym etapie gry. Dopiero w 5 rozdziale i to wykorzystuj?c bug z G1.
Xellos
Bruce móg?by? napisa? jak si? wykorzystuje ten bug(ja z regu?y nie u?ywam bugów,ale tym razem chyba musz?).
Bruce
Chodzi o bug z wyborem gildii w SO. Mo?esz wybra? jednocze?nie i stra?nika, i maga. Jak zabijesz królow? pe?zaczy podczas rozmowy z Thorusem wybierasz ?cie?k? magii. Odpowiadasz na pytania Corristo, ale po sko?czonej rozmowie nie idziesz za nim, tylko do Thorusa i przy??czasz si? do stra?y. W ten sposób przyj?cie do Magów Ognia mo?esz opó?ni? do 3 rozdzia?u b?d?c jednocze?nie Stra?nikiem. A jak to wykorzystasz, to ju? twoja sprawa.
Xellos
Ok dzi?ki za pomoc.A jak tak sobie przypominam , to czyta?em o tym bugu tylko ja jestem w 5 rozdziale nie w 1/2/3;p
Bruce
No to niestety. Ju? nic nie zrobisz. To ju? jest przecie? koniec gry.
Xellos
Dla mnie zako?czenie fabu?y nie oznacza ko?ca gry biggrin.gif
Heh skoro si? nie da to musz? to omin?? kodami :/
Smolo
Ja zrobi?em troszk? inaczej jak gra?em dawno temu to:
Wykonywa?em wszystkie mo?liwe questy dla ka?dej z gildii w I rozdziale, oprócz oczywi?cie ostatecznego przyj?cia u ich przywódców. Potem zosta?em:
(I rozdzia?)szkodnikiem -> najemnikiem -> (II rozdzia?) stra?nikiem kopalni -> cieniem -> stra?nikiem -> szefem kopalni -> (IV rozdzia?) znów najemnikiem -> (nie pami?tam rozdzia?ów:P) magiem wody -> nekromant?
Jako? tak to by?o, ale z tego co pisa? Bruce wychodzi, ?e z jego bugiem móg?bym by? jeszcze magiem ognia w III rozdziale tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.