Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kolejny problem - przemytnicy.
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Skwer
Po wykonaniu wszystkich zada? u Przemytników ich dowódca zleci? mi kolejne tj dostarczenie towarów do bandytów. Mam pozbiera towary od Przemytników i wróci do szefa, ale jednego nie ma - Monka. Móg?bym prosi o kod na niego, albo co? w tym stylu?
Próbowa?em nawet spa kilka dni i nic.
Souler
Jak jeste? w trzecim rozdziale, to nic ju? nie zrobisz. Przykro mi.
Bruce
G?upoty piszesz Souler. Id? za wodospad gdzie si? ukrywa.
Skwer
ok. dzi?ki i tak ju? sobie z tym poradzi?em wink.gif
Nie chce zak?ada kolejnego tematu.
1. Mam problem z nauczeniem si? broni jednor?cznej - mianowicie uczy?em si? jej od Scatiego, ale on móg? mnie nauczy tylko do 69 proc, a inni którzy mogli mnie uczy nie maj? w ogóle teraz takiego dialogu.
2. Przywódca Pradawnych zleci? mi misj?, abym zg?osi? dowiedzia? si? co kombinuj? Magowie Wody. Mam 2 ksi?gi Saturasa przeczytane (wpis w dzienniku te?, aby zg?osi si? do Kahz czy jako? tak) i jaj id? wykona misj? te? nie ma dialogu u przywódcy. Rozmawia?em ze wszystkimi Magami Wody.
3. Nie ma nigdzie podejrzanego be?ta wi?c nie mog? zacz?? ?ledztwa. Prosz? o kod na niego.
4. Na Arenie mog? walczy tylko z 2 pierwszymi przeciwnikami z orkiem i magnatem nie ma dialogu.
Souler
1. Nie mo?na si? nauczy? na "powierzchni" wi?cej ni? 69, do 100 trza si? u Balaiaretha (chyba, pewnien nie jestem);
2. Musisz mie? trzy ksi??ki: Zapiski Saturasa, Opis rytua?u i formu?? zakl?cia.
3. Nie zabra?e? go wcze?niej? Mog?e? go sprzeda?.
4. Pogadaj ze Skrzypkiem. A, wrogów trzeba ZABI?, a nie pokona?. Walka na ?mier? i ?ycie, pami?taj.
Skwer
Ja id? ?cie?k? Innosa. Chyba Anghar mo?e ale znik? mi u niego ten dialog :/
Souler
To zostaje ci 2H. Po wyuczeniu na poziom Guru walczy si? nim jak jednor?cznym, wi?c bardziej si? op?aca.
Skwer
zacz??em jednor?cznym wi?c nim sko?cz?. Mod jest bardzo dobry, ale to jest przesada :/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.