Help - Search - Members - Calendar
Full Version: zaginieni kopacze
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Skwer
CYTAT
Zaginieni kopacze
No to najbardziej rozbudowane zadanie zwi?zane z kopalni?. Dzi?ki temu zadaniu mo?emy zosta? szefem obozu, a tym samym magnatem.
Aby rozpocz?? zadanie musimy zosta? stra?nikiem w starym obozie, lub w obozie przy kopalni. Gdy ju? spe?nimy ten warunek idziemy do Kruka, sam do nas zagada. Ka?e znale?? nam 4 zaginionych kopaczy, którzy uciekli z kopalni. Jeden z nich Seanches znajduj? si? przy wej?ciu do starego obozu, siedzi wraz z dwoma kopaczami. Gadamy z nim. Mo?emy si? od niego dowiedzie? gdzie jest reszta ucekinierów.
Martinez- Siedzi w zawalonej wie?y przy wyj?ciu ze starego obozu.
Nix- Zabi?y go aligatory biggrin.gif Le?y w pobli?u m?yna. je?eli nie wiemy gdzie jest m?yn, to s?u?e pomoc?. Po wyj?ciu ze starego obozu (Od strony placy wymian) wskakujemy do rzeki i p?yniemy w prawo w stron? obozu na bagnie.
Mo?e si? zdarzy?, ?e po wcze?niejszym odwiedzeniu tej lokacji, cia?o Nixa znika. Aby naprawi? ten b??d nale?y wpisa? kod: "insert vlk_2083_buddler" i go zabi?. Problem powinien si? rozwi?za?.
Popo- Siedzi razem z alchemikiem nad opuszczon? kopalni?.
Po znalezieniu kopaczy idziemy do Kruka. W nagrod? dostajemy... kolejne zadanie. Kruk mówi ?eby?my pogadali z Bartholo.


Znalaz?em wszystkich. Po rozmowie z ka?dym z nich pojawi? si? nowy wpis do dziennika. Wyj?tkiem by? Nix którego miejsce pobytu odwiedzi?em wcze?niej. Wpisa?em kod na niego i zabi?em go. Nic si? nie pojawi?o, ale mimo to poszed?em do Kruka i nic, nie by?o ?adnego nowego dialogu. Po ponownym uruchomieniu gry Nix le?a? przy m?ynie, ale równie? niczego to nie zmieni?o.
Nie wiem czy win? jest to, ?e zabi?em wszystkich kopaczy od razu po rozmowie? Prosz? o pomoc.

Dodam jeszcze, ?e posiadam MT 2.01
bhaal
A ja dodam, ?e trzeba mie? kij Nixa, który jest przy jego ciele.
Skwer
CYTAT(bhaal @ Aug 31 2010, 04:01 PM) *
A ja dodam, ?e trzeba mie? kij Nixa, który jest przy jego ciele.

To b?ysn??e? inteligencj?. Mam ich chyba z 5.
Bruce
CYTAT(Skwer @ Aug 31 2010, 07:41 PM) *
To b?ysn??e? inteligencj?. Mam ich chyba z 5.

Ty te?. Usu? 4 czy ile tam ich masz ?eby zosta? tylko 1. Inaczej gra nie "zobaczy" tego kija. I na przysz?o?? radz? czyta? dok?adniej solucj?. Moj?.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.