Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wyj?cie z kopalni - problem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Klimek
Gram w wersj? 2.01. Na 100% bez kodów, wi?c ten b??d to nie wina MARVIN-MODE.
Gildia: Cie? (Stary Obóz)
Za?atwi?em ju? królow? pe?zaczy i zmierzam do wyj?cia z kopalni. Przy wyj?ciu zaczepia mnie Drake i chce co? powiedzie?, ale mu co? to nie wychodzi, tylko kr?ci si? w kó?ko (w czasie trwania "rozmowy") i nic nie mówi. Nie mog? tego przerwa? w ?aden sposób, mog? tylko wy??czy? gr? za pomoc? mened?era zada? i wczyta? gr?.

Próbowa?em te? pobi? go i wyj?? z kopalni nie gadaj?c z nim. A wi?c pobi?em go, wyszed?em, i tam zaczepia mnie kolejny stra?nik, z którym "rozmowa" przebiega w identyczny sposób....

Da si? co? z tym zrobi??
Zaznaczam, ?e nie zainstaluj? ?atki 2.02 bo b?d? mia? jakie? 15-20 godzin w plecy, a dla mnie to jest oko?o realnego tygodnia z ?ycia... Wi?c je?li nie b?dzie innej mo?liwo?ci jak patch, to go zainstaluj? i zagram za kilka lat, jak zachce mi si? przechodzi? wszystko od nowa. :] Ale naprawd?, chcia?bym znale?? inne rozwi?zanie.

EDIT
A mo?e i gram 2.02, bo wklei?em tego patcha, ale w GothicStarter jest napisane, ?e 2.01 wi?c tak to wygl?da
Bruce
Jak to jest, ?e ludzie nie umiej? wypakowa? RAR-a i wklei? go w odpowiednie miejsce? Patch 2.02 naprawia ten problem, ale konieczna jest nowa gra.
kamil353
je?eli bardzo nie chcesz zaczyna? od nowa to po wpisaniu marvina jak zaczepi ci? stra?nik mo?esz wciska? F8 tak d?ugo a? pojawi si? pasek ?ycia, tylko mi?dzy jednym a drugim wci?ni?ciem musisz poczeka? ze 2-3s. I uwa?aj ?eby nie wej?? w tekstur?

mi gin? wtedy runy, wi?c tego nie u?ywam, ale je?li jeste? cieniem to nie powinno ci to zaszkodzi?
Souler
Kamil, thx, wiem czemu mi runy wci??o podczas walki w obozie orków tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.