Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bal Kolis pier?cie?.
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
matttti0
Hejka, nie wiem czy ju? kto? mia? taki problem, ale w ka?dym radzie wyszukiwarka na forum go nie znalaz?a. Otó? bo zabiciu bandytów Quentina i jego samego zabieram z jego cia?a pier?cie? lecz gdy chc? go odda? Kolisowi to on nie ma ?adnej opcji dialogowej aby to zrobi?. Mam MT 2.0.2.
Smolo
Rozumiem, ?e questa ci da? na odnalezienie pier?cienia...? Czy zrobi?e? wszystkie wcze?niejsze questy dla Fanatyków? I czy zagada?e? o tym pier?cieniu z Quentinem podczas rozmowy?
matttti0
questa da?. Dla fanatyków nie zrobi?em tylko jeszcze zadania z kusz? któr? ma Shart. Zagada?em z quentinem, a powiedzia? co?, dosta?em wpis do dziennika, ?eby mu jeszcze oszcz?dzi? ?ycie, da?em mu paczki od przemytników, wykiwa? mnie, zabi?em go zabra?em pier?cie? i poszed?em do przemytników a potem Kolisa. I nie ma opcji dialogowej umo?liwiaj?cej zamkni?cie zadania.
Souler
Bug, mam taki sam problem z zadaniem ze spotkaniem, nie mam opcji dialogowych u Miltena.
matttti0
dobra jako? sobie z tym bugiem poradzi?em:P Stan??em przed Kolisem, zagada?em z nim nie ma opcji dialogowej, wyrzuci?em pier?cie? z ekwipunku, zagada?em z nim, zako?czy?em rozmow?, podnios?em pier?cie? i opcja dialogowa si? pojawi?a. Temat do zamkni?cia.
Macio
Te? to mia?em na wersji 2.01, wi?c je?li kto? ma taki problem jak mattti0 to niech zrobi jak pisz? bo dzia?a na 100%.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.