Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nie?miertelne stwory
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
radek0001
Witam. postanowi?em zgra? sobie w Gothica MT bo ostatnio gra?em i jako? nie mog?em doko?czy? gry. Wtedy by?o wszystko oki, ale nie wiem czy co? ?le nagra?em czy co?, ale teraz takie potworki jak gobliny czy inne bestie s? nie?miertelne i nie umiem sobie poradzi? z gr?. czy kto? mia? taki b??d w grze i wie jak go rozwi?za?. Jedyn? opcj? jaka mi przychodzi to g?owy to re instalacja gry i probowanie instalacji innych patchy (1.01 oraz 1.02 takie mam zainstalowane patche obecnie do gothica MT) ale nie mam pewno?ci czy re instalacja przyniesie rozwi?zanie wi?c prosz? o porad?.
Bruce
Reinstall Gothica i zainstaluj patcha 1.03. Powinno pomóc.
radek0001
Witam. To jednak nie przynios?o rozwi?zania problemu. Wiem, ?e sam czysty Gothic jest dobry poniewa? ?ciemnia?ego go dwa razy (peb.pl oraz z torentów) i wszystko ?miga?o. Lecz gdy zainstalow?em Mroczne Tajemnice z patchami lub bez nich z na prawd? róznorodnych stron ( tak?e z oficjalnej strony grupy moderów poziomkaz ) pojawia? sie ten sam problem nie?miertelne gobliny i krwiopijcy. Móg?bym si? skusi? na granie w Mroczne Tajemnice bo ju? kiedy? to robi?em tylko przerwa?em a mod jest naprawd? fantastyczny i tu podzi?kowania dla moderatorów oraz ich cierpliwo?ci przy tworzeniu modu, ale z do?wiadczenia z innych gier wiem, ?e pó?niej te? mo?e by? co? nie tak i b?d? mie? niesmak z gry b?d? nawet b?dzie problem nie do przeskoczenia w grze. Wiem ?e zawsze mo?na wpisa? w konsoli kodów "kill", ale chcia?bym mie? pewno??, ?e w g?ównej fabule nie wyst?puj? jakie? powa?ne bugi, które uniemo?liwia przej?cie gry.

Dzi?ki za odpowiedz i pozdrawiam.
Siekacz
A mo?e masz po prostu za malo si?y ?eby ubi? goblina? Twój atak jest miejszy ni? jego obrona, przez co nie otrzymuje on obra?en. Innego wyja?nienia tego problemu nie mam rolleyes.gif
Bruce
CYTAT(Siekacz @ Feb 1 2009, 06:30 PM) *
A mo?e masz po prostu za malo si?y ?eby ubi? goblina? Twój atak jest miejszy ni? jego obrona, przez co nie otrzymuje on obra?en. Innego wyja?nienia tego problemu nie mam rolleyes.gif

To raczej b??d (chyba). W wersji 1.04 zwyk?ego goblina mog? usieka? na 1 poziomie.
Fenix
To dziwne bo ja na podstawce nie mog?em biggrin.gif
Thurin
Na samym pocz?tku byle goblin jest trudny, tutaj trzeba wzi??? jaki? zardzewia?y mieczyk a nie kilof, to wtedy mo?na go ubi?, ale to tak a propo podstawki.
Stridingshadow
CYTAT(Thurin @ Feb 20 2009, 07:30 PM) *
Na samym pocz?tku byle goblin jest trudny, tutaj trzeba wzi??? jaki? zardzewia?y mieczyk a nie kilof, to wtedy mo?na go ubi?, ale to tak a propo podstawki.

Je?eli chodzi o sam pocz?tek czyli poziom 0, 10 si?y i zardzewia?y miecz (obra?enia 15) to nie da si? zrani? Goblina. Sam niedawno zaczyna?em gr? i si? zdziwi?em bo w wersji podstawowej nie by?o takiego problemu.
Z wy?sz? si?? i lepsz? broni? jest ju? OK.
Stridingshadow
CYTAT(korytko @ Aug 2 2009, 09:26 PM) *
to ciekawe bo ja ubi?em goblina

Mo?e robi?e? to no?em stra?nika? Dopiero po jakim? czasie gry zauwa?y?em ?e nó? stra?nika wbity w pal nieopowal opuszczonej kopalni mo?na wzi?? i u?y?.
Dizzit
CYTAT(Stridingshadow @ Aug 2 2009, 11:44 PM) *
Mo?e robi?e? to no?em stra?nika? Dopiero po jakim? czasie gry zauwa?y?em ?e nó? stra?nika wbity w pal nieopowal opuszczonej kopalni mo?na wzi?? i u?y?.

Witam!
Jak ju? przy tym jeste?my, wiem ?e to idiotyczne pytanie, jednak... Jak wyj?? ten nó? z pala?
Chodzi mi o konkretne miejsce (screen albo co) a nie sam? metod? wyj?cia.

Pytam si? o to bo wiadomo?? zabra?em stoj?c w jakim? dziwnym miejscu ko?o jakiej? ska?y (ta po prawej patrz?c na pal) a no?a wyci?gn?? nie mog?. Liczy?em na to ?e to bug ale i w wersji 2.1 problem wyst?puje, dlatego prosz? o pomoc.
Tizgar
Skacz a wyjmiesz z tym no?em dopiero goblin pada wi?kszy dmg ma ni? jego base obrona


Dopóki nie masz broni która przebije obron? nie zadasz dmg no chyba ze magia
Macio
CYTAT(radek0001 @ Jan 31 2009, 12:14 PM) *
Wiem, ?e sam czysty Gothic jest dobry poniewa? ?ciemnia?ego go dwa razy (peb.pl oraz z torentów) i wszystko ?miga?o.


Sam sobie chyba odpowiedzia? na swoje pytanie prawda? Pos?uchaj. Mroczne Tajemnice s? robione pod ORYGINALNEGO Gothic'a, a nie pod piraty. Mimo wszystko powinno ci dzia?a?, ale piratowa? ?wietn? wersj? Gothic to po prostu jest grzech, czy tak trudno kupi? Gothic'a za 10 z??(jaki? rok temu widzia?em za tak? cene na Allegro)

A jak do?o?ysz 10 z? kolejne to ju? ci? b?dzie sta? na Sag? Gothica I-II.
Dizzit
Skaka?em wokó? tego no?a jak g?upi przez par? godzin i dalej nic. Móg?by kto? wrzuci? jakiego screena albo filmik jak to zrobi??
Tizgar
Trzeba umie? i zale?y kolo którego ja mowie o tym kolo rosta nie tym na placu wymian, jego nie da si? wzi??
Dizzit
no to wszystko jasne, ja mówi?em o tym przy placu wymian
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.