Help - Search - Members - Calendar
Full Version: W??cza si? zwyk?y gothic zamiast MT
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Rinc
Witam

Mam taki problem, zainstalowa?em wszystko poprawnie, MT 2.0, player kit, w??czam starterem i otwiera si? zwyk?y gothic 1.. nawet menu jest z gothica 1.. Nie wiem gdzie mog?em pope?ni? b??d, mam windows 7, mo?e to by? przyczyn??

Prosz? o pomoc..
Geralt
A zainstalowa?e? patcha ?? 2.2 albo 2.1 ?
Rinc
Tak, 2.02 i nadal otwiera si? zwyk?y gothic

B??d w pierwszym po?cie, zainstalowa?em wersj? 2.01 i doinstalowa?em patcha
Geralt
A jak instalowa?e? MT wskazywa?e? folder do Gothica 1 ?? a jak w??czasz Playkita to pokazuj? si? tobie MT ?? taka ikonka i pisze ?e do MT
Rinc
Wskaza?em folder gothica 1, a pokazuj? si? 2 ikonki, jedna GothicGame, a druga DM.INI..
Geralt
Instalowa?e? z dubbingiem Mroczne tajemnice ?
Rinc
I z dubbingiem i bez, jest to samo
Geralt
Odinstaluj wszystko i wgraj od nowa
Rinc
próbowa?em kilka razy, zawsze to samo
Souler
A w??czasz starterem pierwsz? pozycj?, czyli zwyk?ego Gothica, czy któr?? z kolejnych (rzeczywiste MT)?
Rinc
któr?? z kolejnych oczywi?cie
Dantello
A zainstalowa?e? Gothica na dysku C ?? Bo ja np. musz? na C, bo inaczej w??cza si? w?a?nie normalny Gothic...
Souler
Ja tam instaluj? w folderze z gr? tongue.gif Próbowa?e? ze wszystkimi MT?
Dantello
No w sumie nie, ale ja musz? Gothica instalowa? na C i potem tam te? MT... Bynajmniej raz tak mia?em i od tamtej pory zawsze instaluj? na C.
kamil353
chyba wiem co ci si? sta?o. prawdopodobnie jest to b??d instalatora - gra pewnie zainstalowa?a si? w folderze 'Piranha Bytes' a mod w 'PIRANHA BYTES'. Ró?nica jest tylko w ma?ych i du?ych literach ale ju? tworz? sie 2 oddzielne foldery. musisz otworzy? folder w którym zainstalowa?e? mod i przenie?? wszystko z poszczególnych podfolderów do tych drugich tak aby wszystko znalaz?o si? w jednym miejscu.

np.
z folderu C:\Program Files\PIRANHA BYTES\GOTHIC\DATA musisz przenie?? wszystko do folderu C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\Data

nie pami?tam tylko czy podfoldery te? zapisuj? sie w wielkich literach ale wszystko musi znale?? sie w jednym miejscu
Rinc
nie, wszystko mam w jednym folderze..
MICsztain
Mam dok?adnie TEN SAM problem, tylko ?e na Vi?cie i mam tylko 2.01. Najpierw ?ci?gn??em 2.0, zainstalowa?em najpierw normaln potem dubbing, potem to samo z patch'em 2.1. O co chodzi?
TeRRoR
Próbowa? odpalac playerkita jako admin (przynajmniej na W7 dzia?a)

Teraz tylko grafika i gramy ;P
Bruce
Mo?esz mie? k?opoty z grafik? przez to, ?e masz windowsa 64-bitowego. Wszak gra jest stara. Na win7 32-bitowym gra dzia?a.
MICsztain
CYTAT(TeRRoR @ Sep 13 2010, 01:55 PM) *
Próbowa? odpalac playerkita jako admin (przynajmniej na W7 dzia?a)

Teraz tylko grafika i gramy ;P

Rzeczywi?cie rozwi?zuje to ca?y problem. Wystarczy odpali? skrót od Gothica w ten sposób. Dzi?ki biggrin.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.