Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z questami Dziwna Jaskinia/ Zaginieni Kopacze
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
BencV
Witam. Przeszuka?em ca?y dzia? o problemach, nie znalaz?em podobnego w?tku. Jak co?, to linczowa?. Ale do rzeczy.

Robi?c zadania dla obozu przy starej kopalni, w?a?ciwie na samym pocz?tku dosta?em questa z Jaskini? Melkora (bodaj?e od Morghar, dobrze mówi??). Drzwi by?y zamkni?te i ani ruszy?y pod wytrychem, a na kodach nie chcia?em zagl?da? ?eby nie psu? sobie zabawy, wi?c zupe?nie o owej samotni zapomnia?em.
Podczas wykonywania zadania z wielkimi gadami znalaz?em w kieszeni martwego kopacza Nesta klucz Melkora, tote? zaraz po zako?czeniu zadania z przero?ni?tymi jaszczurkami polecia?em po nagrod? do Kazzmira, sprawdzaj?c przypadkiem czy nie pojawi?a si? jaka? nowa opcja dialogowa w zwi?zku z moj? ma?? znajd?. Nie pojawi?a si?, wi?c polecia?em otworzy? jaskini? Melkora. Zabi?em owieczk?, obrabowa?em wszystko doszcz?tnie, przeczyta?em notatki jegomo?cia, no i opu?ci?em jego mieszkanko, sk?d poszed?em prosto do Morghara, który zaliczy? mi zadanie. Rado??, euforia, i tak dalej.
Upewniaj?c si?, ?e wszystko przeczyta?em, sprawdzi?em, i wycisn??em spraw? z samotni? Melkora do ko?ca, sprzeda?em przedmioty które tam znalaz?em (Miecz Sairo, notatki Melkora i tak dalej). Nied?ugo potem otrzyma?em od Bartholo zadanie... Rozkminy, co si? sta?o z Sairo. Sam dobrze wiedzia?em, ?e Melkor dawno ju? go zjad? i wydali?, ale zadanie trza by?o zrobi?. Nie mog?em znale?? kupca który mia? miecz Sairo i Notatki Melkora wi?c zdoby?em je na kodach. Mimo to, ani Bartholo, ani Melkor, ani Kazzmir nie otwieraj? przede mn? ?adnych nowych opcji dialogowych. Jakby zupe?nie nic si? nie dzia?o. Koniec ko?ców, wyczitowa?em sobie List od Gomeza ze zwierzchnictwem, ale Kazzmira równie? to nie ruszy?o.

G?upia sprawa, bo bardzo chcia?em zosta? magnatem. To w?a?ciwie g?ównie w tym celu zagra?em w Mroczne Tajemnice. Kto? ma jaki? pomys?, co zrobi?? Z góry zaznaczam ?e wczytanie starych save'ów odpada bo takowych nie posiadam, a nawet je?li bym mia?, to za du?o do teraz przegra?em by wszystko na powrót cofn??.
Bardzo prosz? o pomoc.
Macio
Niestety nie... cho? nie jestem testerem, to jestem altruist? wi?c mimo wszystko postaram si? pomóc. Otó? moim zdaniem najlepszym wyj?ciem jest load, wiem, ?e ?atwo powiedzie?, ale niestety to jedyne co przychodzi mi do g?owy. Poniewa? powinni?my da? Bartholo notatki i miecz Sairo, wtedy daje nam pe?nomocnictwo, Kazziu jest uwi?ziony w klatce, a Melkor poszed? na polan? ?cierwojadów gdzie niby walczyli z najemnikami, rozmawiamy z nim, a potem idziemy na ?rodek obozu i... prepare to fight! Z tym, ?e musisz uwa?a?, gdy? mnie w trakcie walki z Melkorem atakowa? te? niejaki Makiu. Mo?na spróbowa? go wyci?gn?? poza obóz tak by nas inni stra?nicy nie atakowali. Ale je?li na ?rodku wszystko dobrze rozegramy zaatakuje nas tylko Makiu, a wtedy mo?emy si? go pozby? wraz z Melkorem, z tym, ?e Melkora dobijamy, a Makiu nie. Mog? jeszcze nas zaatakowa? inni stra?nicy, ale szansa jest mniejsza. Spróbuj mo?e wczyta?. Jest to jedyne wyj?cie. No i nowa gra...
BencV
Jak ju? mówi?em, nie mam saveów. Wszystkie 3 bloki które u?ywam ju? mam po wykonaniu zdania dla Morghara. Je?li nikt nic nie poradzi, to chyba faktycznie b?d? gra? od nowa. Mam nadziej? ?e b??d ten zostanie naprawiony w najbli?szej ?atce, bo taki bug okrutnie psuje grywalno??. MT narobi?o mi gigantycznego smaku na magnata, po czym na ko?cu dosta?em kopa w dupsko... ;]
Codename16
Nie wiem czy to pomo?e ale mo?e jednak spróbuj znale?? tego kupca, nie patrz na to co ma do zaoferowania w oknie handlu tylko jak? bro? ma na plecach. No chyba ?e zwraca?e? na to uwag? gdy go szuka?e? wink.gif
BencV
Kupca, któremu sprzeda?em swoje rzeczy, znalaz?em pewnego pi?knego dnia martwego naprzeciwko zawalonej wie?y w SO (ta spalona chatka z chrz?szczami). Zabra?em mu te rzeczy, ale dalej wszystko pozostaje bez zmian. Rozpoczynam na innych slotach NG, ale gdyby kto? na co? wpad?, to prosz? o informacje.
Geralt
Niestety nie pozostanie nic innego jak wczyta? stan gry przed t? jaskini? Melkora
BencV
Ju? zacz??em gr? od nowa, najgorsze chyba za mn?... Temat do zamkni?cia.
Smolo
Nie wiem czasem czy nie by?oby lepiej zaczeka? na najnowszego patcha, bo ma si? ju? nied?ugo pojawi? i dopiero wtedy zacz?? gr? od nowa. No ale wiem, ?e pokusa jest wielka, wi?c sam zdecyduj czy poczeka?, zaj?? si? czym? innym na tydzie?, mo?e dwa, czy gra? z paroma bugami...
Geralt
Zrób qesta np z pradawnymi rolleyes.gif i poczekaj do nowego patcha
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.