Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B??d z Thangorem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Blady
Robi? zadania dla przemytników. Wszyscy s? zadowoleni, dosta?em misj? od Thangora, ?eby odebra? towary od bandytów, ale najpierw musz? wzi?? ekwipunek od innych przemytników. Dosta?em miecze od Anghara, ?uki od Servina i pier?cienie od Kortha. Id? powiadomi? o tym Thangora i... on odpowiada, ?eby?my najpierw odebrali rzeczy od "ch?opców". Da si? to jako? naprawi?? Dodam, ?e zabi?em ju? Monka, a u Kyro nie ma nic o dostawie dla bandytów.
Geralt
Jak zabi?e? monka to zepsu?e? qesta laugh.gif laugh.gif wczytaj wcze?niejszego sejwa kiedy monk ?yje bo od monka dostajesz te? towary
Blady
CYTAT(Geralt @ Aug 2 2010, 02:41 PM) *
Jak zabi?e? monka to zepsu?e? qesta laugh.gif laugh.gif wczytaj wcze?niejszego sejwa kiedy monk ?yje bo od monka dostajesz te? towary


Mam takiego save'a, gdzie nie gada?em z Thangorem ani o bandytach, ani o zaginionym kamieniu ogniskuj?cym. Mo?e by??
Geralt
Mo?e by? ale monk musi by? w obozie
Blady
CYTAT(Geralt @ Aug 2 2010, 04:02 PM) *
Mo?e by? ale monk musi by? w obozie


Fakin szit! Nie ma go... A poprzednie save'y mam stare angry.gif Je?li go odwiedz? przy wodospadzie przed wzi?ciem zadania od Thangora o odzyskaniu sekstansu, to da mi te rzeczy dla bandytów?
Bruce
A nie szybciej samemu sprawdzi? tylko nabija? sobie posty?
Blady
CYTAT(Bruce @ Aug 2 2010, 05:55 PM) *
A nie szybciej samemu sprawdzi? tylko nabija? sobie posty?


Nie szybciej, bo ?eby dosta? zadanie od Thangora musia?em zrobi? wcze?niej jeszcze kilka, poza tym my?la?em, ?e kto? mi szybko odpowie. Ale temat mo?na zamkn??, znalaz?em Monka w jaskini za wodospadem i da? mi t? paczk?, wszystko ok.
Geralt
Jak nie wiesz co zrobi? to korzystaj z solucji
Savariel
Ja tak a propos Thangora, mam prawdopodobnie wszystkie questy u przemytników, teoretycznie powinienem teraz gada? ju? z Thangorem ale nie moge, dalej mnie t?ucze ;/.
mam quest u Kyro, mam od Monka, mam od Servina ze skarbami, sko?czony od Diego, pr?ty te? odda?em, pier?cie? Korthowi. troche nie po kolei robi?em, ale to bez znaczenia. Kto? ma pomys?? <mam te? 5 chromaninów (6 ma Thangor) i w sumie stoj? w miejscu przez to ;/ czekam na odp.
Souler
A odda?e? Servinowi mi?so, skóry i ry?ówk??
Savariel
uuu... nie dosta?em tego questa.. je?li kolejno?? ma znaczenie to skopa?em, ale w?tpi?. sam nie wiem, a to quest od Servina ?


<dopis>

Buc ze mnie ! Dzi?ki stary, przeoczy?em ten quest, tak ostatnio olewam co maj? niektórzy npc do powiedzenia ?e nie pogada?em z nim. przez co mam zrobiony quest "Poszukiwacz skarbów" zanim dosta?em mo?liwo?? handlu z Servinem co skutkuje brakiem mo?liwo?ci odkupienia dla lansu tych artefaktów... no to brn? do przodu !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.